Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik érettségin megoldotta...

Az egyik érettségin megoldottam 3 feladatot az előző érettségiből. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Unatkoztam töri közben, és felírtam magamnak emlékezetből 3 matekfeladatot az emeltből, amit meg is oldottam, majd áthúztam. Ebből nekem lehet valami bajom?

2018. máj. 30. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondja unatkozott, és matek példákat oldott inkább. Haha. Menj aludni inkább. És jó tipp az életben, ne legyél elmeroggyant. Senkinek nem származott még semmi haszna a magamutogató stréberségből.
2018. máj. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy csak a kérdésre válaszoljak, nem nem lehet bajod, nyilván ezt nem lehet értékelni áthúzás ide vagy oda.
2018. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rajzolsz az se probléma. Az áthúzott dolgok olyanok, mintha meg sem történtek volna soha.
2018. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítólag az elnök érvénytelenítheti, mert minden bizonnyal csaltam, hiszen nem emlékezhetek egy napra rá a feladatok minden adatára. Riogatnak csak, jól gondoltam?
2018. jún. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!