Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi jegyeim lettek...

Az alábbi jegyeim lettek érettségiből, felvennének valamelyik egyetemre?

Figyelt kérdés

Magyar nyelv és irodalom 3

Matek 2

Töri 2

Angol 3

Biosz 3



2017. dec. 13. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a jegy számít, hanem a százalékos eredmény.

2. Kellenek az utolsó két év végi jegyek is (matek, irodalom, nyelvtan, töri + a legjobb természettudományos tárgy, amit 2 éven át tanultál)

3. Kellene tudni, hogy bármiből számot tarthatsz-e többletpontra.


Amúgy ezek alapján nyilván felejtős, de ha tovább akarsz tanulni, ki kellene találni, hogy tudsz javítani a pontjaidon. (min. 1 tárgyból újra kellene érettségizni)

2017. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
FSZ képzésre talán. Nekem ennél kicsit jobb jegyeim voltak, de a matek nekem is 2, Felsőoktatási szakképzésen vagyok, ha ezt elvégzem tovább mehetek alapképzésre is, mert beszámítják az itt elért eredményeimet. És olcsóbb is, mert ez ingyenes, ha nem pótfelvételis vagy.
2017. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!