Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK-en iMSC képzés mennyir...

BME VIK-en iMSC képzés mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg valaki aki oda jár, tudna mondani előnyöket meg hátrányokat?

#BME #ismc
2018. jún. 2. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az IMSC képzés?
2018. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha van kérdésed jöhet, imscn vagyok. Amúgy ez sok mindentől fogg, érdekesebb lenne ha érdekel, akkor privátban beszélni rola.


Elsonek: Integrált bsc msc. Egy képzési fajta, ami haaat. Ki tudja. Jo is, meg nem is.

2018. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon unod magad egyetem alatt, és minden tárgy túl könnyű, akkor hajrá! Különben xart sem ér. Én nem vagyok rajta, de mindig látom az iMSC feladatokat, és hát nem hiszem, hogyha meg tudnám oldani őket több lennék szakmailag. Ráadásul sokszor egy sima gyakorlati feladatot adnak, volt h nem tudtam a sima feladatot, de az iMSC-t igen... Ez is sokat elárul róla...

Volt olyan szabtechből, h a rendes feladatokkal sem értem a végéig, nemhogy az iMSC-t is megcsináljam. Ha versenyistállóból jössz, vagy arra vágysz, akkor menj rá...

2018. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább foglalkozna a kar a sok kibukóval, meg csúszóval. Nem hiszem, hogy az amúgy is "zseniknek" erre lenne szükségük...

Csak hogy egy példát is írjak: volt olyan tárgy, ahol azért nem csináltam iMSC-t mert tudtam, hogy nem lesz 5-ös. De simán ment volna. Meg volt olyan is ahol egyszerűbb volt az iMSC példa mint a sima. Szerintem ez egy vicc. Az sem igaz, hogy jobbak a tanárok. Ez izlés kérdése, sokszor az előadó tartja a gyakot nekik. Az biztos, hogy a tudásod nem az iMSC-től lesz piacképesebb...

2018. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mit jelent maga a képzés, a személyes tapasztalatokra vagyok inkább kíváncsi. Mennyivel kapnak jobb tanárokat? Mennyit számít, ha van az embernek egy mentora? Inkább “húz felfelé” a közösség vagy inkább nyomasztó? iMSC feladatokat szoktam megoldogatni néha a zhkon, de az igaz hogy sokszor nem marad már rá idő, hiába nem nehezek. Azt is láttam, hogy a jelentkezésnél alá kell írni egy nyilatkozatot. Amiben olyanok vannak, hogy dékáni engedély kell plusz tárgy felvételéhez, vagy ahhoz, hogy pl belépjek egy sportcsapatba. Ezeket mennyire veszik komolyan? Már előző félévben is gondolkoztam, hogy jelentkezzek, de akkor a nem mellett döntöttem. De lehet a tanárok/mentor miatt megérné. Egyes tárgyak ahogy láttam ott könnyebbek is, pl idén a fizika. Az átlagom bőven meglenne hozzá, ebben a félévben 35 kreditet csináltam meg 5-ösre. Kicsit bennem van, hogy feszegetném a határaimat. De az is lehet, hogy többre mennék vele, ha inkább itthon foglalkoznék plusz dolgokkal, vagy eljárnék egyetem mellett képzésekre. Fogalmam sincs.
2018. jún. 11. 00:28
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha 35 kreditet 5-re csináltál, szerintem nem kell aggódnod azon, hogy ott jobbak-e a tanárok. Szerintem csak oldj meg annyi iMSC feladatot amrnnyit csak tudsz, ösztöndíjra, akkor is pályázhatsz. Inkább tanulj külön vmi hasznosat!
2018. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

35 kredit és mind jeles :O

most nagyon elszégyelltem magam

rohanok tanulni


köszi a motivációt!!!!!!!

2018. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg tényteg az lesz, hogy inkább tanulok külön valamit. Ha úgy nézzük, ha tényleg szerettem volna imsc-s lenni, már az lennék.

A jobb tanárok energia spórolás miatt kellenének, kicsit fárasztó szinte mindent egyedül megtanítani magamnak. De végülis eddig jól ment.

2018. jún. 15. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!