Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki még rajtam kivül egy...

Van aki még rajtam kivül egy életre bánja, hogy nem engedték el Pestre tanulni a szülei?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki is
2018. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha nem engedtek volna el, akkor mindenképpen bánnám.
2018. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Pestre akartam volna menni, akkor oda mentem volna.:D Semmi beleszólásuk sincs.

Feltéve ha nem középsuliról van szó...

2018. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fősuli.


De mégis van, mégpedig az, hogy pénzelniük kell legalábbis az elején. A havi diákmunka, ami kb. ilyen 20 órás adminisztrátori állás, semmire nem elég.


Illetve nekem az egyetlen kiutat jelentette volna a faluról, hogy elköltözhesek tőlük, rengeteg szörnyűségtől megkíméltem volna magam.


Az, hogy először dolgozok, vagy nem megyek egyetemre, szóba sem jöhetett.

Napokat bőgtek, meg ordibáltak, utasítottak, hogy ítjam be ezt, mit mondanak a kollégáknak.


De most mondatjak, mert utaltam ezt, és rengeteg csúszásnál járok, min 1 év.

2018. jún. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!