Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nem igazságtalan...

Szerintetek nem igazságtalan hogy a foszk képzésesek ugyanúgy ott lehetnek a diplomaosztón holott nem is ugyanaz a kimeneti követelmény?

Figyelt kérdés

Egyes foszk képzésen szakdolgozatot se kell írni, így meg se kell védeni értelemszerűen, illetve nyelvvizsgát se kell tenniük, csak tételt húznak és ennyi, mégis ott lehetnek a diplomaosztón és kapnak oklevelet. Sokaknak meg alapképzésen 2 nyelvvizsga kell és természetesen szakdolgozat, plusz nem is egy tétel húzása, de nyelvvizsga hiányában nem kapnak semmit.

Ez nem igazságtalan így?



2018. jún. 4. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan az zavar hogy ugyanazon a szar ünnepségen kapják meg az oklevelet mint te a diplomát? Ennyire ne legyél önző :D
2018. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nem diplomát kapnak, hanem oklevelet, nem, nem igazságtalan, te pedig nagyon kisstílű vagy.
2018. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja csak minden ilyen ember magyarázza hogy jaj de nehéz lesz egy tételt elmondani. Mindjárt megsajnálom őket. A foszk és az alapképzés nagyon nincs egy szinten mégis sztárolják magukat.
2018. jún. 4. 17:19
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem mindegy?! Magaddal legyél elfoglalva majd a diplomaosztódon, ne másokkal. Eszem megáll...
2018. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Most mondd meg. A mi diplomaosztónkon egyszerre adták a FOSZK-os, az alapszakos, a mesterszakos és a posztgrados okleveleket. Milyen igazságtalan az élet. Amúgy meg anyám is ott volt a diplomaosztómon, és a kutyát se érdekelte.

Most elvárod, hogy egy teljesen másik ünnepséget tartsanak a FOSZK-osoknak, hogy nyugodtan tudjál aludni? Egy másik oklevelet kapnak, aranyom, attól a te diplomád fikarcnyit se fog kevesebbet érni.

2018. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a bajom, hogy ők mit kapnak. Hanem egyik ismerősöm a 2 éves foszkot 5 év alatt végezte most el és beszólogat az alapképzéses csoporttársaimnak akiknek pl nincs meg a két nyelvvizsgából csak egy, hogy de gáz ez meg milyen könnyű a nyelvvizsga, holott neki nem követelmény és fogalma sincs a dolgokról. Plusz arról panaszkodik hogy neki egy tételt is nehéz lesz elmondania. Ez idegesített ma fel. De ha szerintetek igazságos a viselkedése akkor oké.
2018. jún. 4. 18:00
 7/25 anonim ***** válasza:
8%

"A foszk és az alapképzés nagyon nincs egy szinten mégis sztárolják magukat."

Nem sztárolom magam. :D Viszont igazad van, a foszk és az alapképzés tényleg nagyon nincs egy szinten. A foszk sokkal nehezebb. Próbáld meg úgy elvégezni a fő tárgyakat, hogy nincs alapozó tárgyad. Majd írj, ha csúszás nélkül sikerült. Köszi. ;)

2018. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
akkor nyugodtan jelentkezhettél volna te is alapképzésre és lenne alapozó tárgyad. vagy mi akadályozott benne? egyébként meg nem nehezebb. velünk együtt kezdték a foszkot és semmilyen alapozótárgyra nem volt szükségük, hiszen pont a nehezebb tárgyak maradtak ki nekik. ami két vagy több féléves tárgy abból nekik csak az első félévest kellett felvenni. és a többit majd felveszik ha esetleg jelentkeznek bsc-re. a kimeneti követelményük meg egy vicc, ne is haragudj. de a mi szakunkon is hasonló a hozzáállás a foszkosoknak mint neked, azért csúsznak éveket de verik a mellüket a diplomaosztón.
2018. jún. 4. 18:25
 9/25 A kérdező kommentje:
egyébkènt tök jó hogy te az összes kategóriában osztod az észt. már tudjuk kívülről hogy hány évesen volt először pasid, meddig tartott a kapcsolat és természetesen nőgyógyászati kérdésekben is otthon vagy. hát igen talán ezért nem sikerült alapképzésre bejutnod meg ezért csúszol a foszkon :D nem itt kéne ülni egész nap és menne az :D
2018. jún. 4. 18:27
 10/25 anonim ***** válasza:
15%

Tudod, nem mindekit tudnak támogatni a szülei az egyetemi tanulmányai alatt. A foszkra könnyebb a bejutás, mint az alapképzésre. Nem panaszkodásból írtam, de annyira hisztiztél, hogy miért vannak jelen a foszkosok ezen az eseményen is, hogy nem bírtam ki válasz nélkül. :D Mi foszkosokként a másodéves alapképzésesekkel kezdtük együtt a legtöbb tárgyat. Egyébként nem csúsztam éveket. A többséggel ellentétben eddig minden tárgyat időben teljesítettem. Szóval szállj le a magas lóról.

Az meg, hogy sok kategóriában otthon vagyok, egyáltalán nem hátrány. Talán a százalékomból is látszik, hogy nem szoktam baromságokat beszélni. :D

2018. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!