Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte Gtk-n várható ponthatárok?

Elte Gtk-n várható ponthatárok?

Figyelt kérdés

Eltén idei évtől kezdve lesz GTK. Állítólag rengetegen jelentkeztek rá. Viszont ez egy teljesen új szak, és már februárban egy elég magas ponthatárt jósoltak.

Jóslatok alapján ez a pont mennyi lehet? Akár önköltségesen is...


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 4. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit én megjelöltem oda az Eltére (kerekítve) 400-an, a Corvinusra 1400-an jelentkeztek. Elsőre jó arány, de azért az Eltére több esélyt látok magamnak is, viszont ettől függetlenül lehet, hogy nagyon jó képességű diákok jelentkeztek és magas lesz a ponthatár. Én úgy gondolom kb annyi lesz ,mint más egyetemeken, magasabb lehet nem, mert Pesten elég nagy a verseny ilyen téren. (Én csak az államis pontokat néztem a pesti egyetemeken)
2018. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!