Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 4, 00 átlaggal...

Szerintetek 4, 00 átlaggal felvesznek Valahova?

Figyelt kérdés
Na szóval hol is kezdjem tiszta ideg vagyok higy ez az év nem úgy sikerült ahogy én szerettem volna szinte mindenből négyes vagyok csak ilyen melléktantáegyakból vagyok 5 és ez gáz 1 hármasom lesz a matek és elegem van a tanárokból hogy folyton ezzel nyaggatnak hogy majd mehetek utca seprőnek meg szakközépbe már aludni se tudok de komolyan!!!! Nem tudom ti hogy vagytok vele de én szeretnék tovább tanulni egy jó gimibe kerülni és lehet hogy cseszhetem az egészet
2018. jún. 4. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hova jársz?

2018. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
2018. jún. 4. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Az érettségidtől függ szinte az egész, a felvi.hu-n megtalálod a pontszámítás menetét. Ennyi infóból nem tudok semmit sem mondani, azt se tudom, hogy hányadikos vagy.
2018. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg felmerült egy ellentmondás a kérdésedben, azt írtad a válaszodban, hogy gimibe jársz, miközben oda szeretnél jelentkezni? Ez így kicsit kamuszagú.
2018. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyépként hogyha egy kicsit is utána néztél volna akkor már fokkal okosabb lettél volna
2018. jún. 4. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Általános iskolába jársz vagy 6/8 osztályos gimnáziumba? Valóban utánanézhettem volna, de ez nekem a szabadidőmből megy el és én a kérdésedre szeretnék válaszolni, nem a mellékinformációidnak utánaérdeklődni. Nézd meg a kiválasztott középiskolánál, hogy hogyan számolják a pontokat és hány ponttal vették fel idén az embereket. Valószínűleg nem probléma a négyes, ha írsz egy jó központi felvételit.
2018. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi választ
2018. jún. 4. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Általában a központi felvételit nézik jobban, tehát simán lehet esélyed a legerősebb iskolákat leszámítva.
2018. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!