Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen végzett bűnügyi nyomozó szakon?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen úton lehet ideaig eljutni, mit kell elvégezni előtte, pontosan mit is csinál egy ilyen foglalklzasu ember...nagyon érdekel a szakma! És tele vagyok kérdésekkel 😊

#egyetem #nyomozó #NKE #nemzeti közbiztonsági egyetem
2018. jún. 5. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le kell érettségizni jól, átmenni az alkalmasságikon, aztán végignyomni a 4 évet az egyetemen. A közhiedelemmel ellentétben nem kell rendészeti előképzettség, mert az első zh megfelel a komplett rendészeti előképzettségnek.
2018. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor csak levelezon lehet végezni? Nem érdemes párhuzamosan csinálni egy bűnügyi bűnüldözésit nappalin levelezon meg a nyomozoit?
2018. jún. 8. 06:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a kettő ugyanaz. Nem kell két szakot amúgy sem párhuzamosan csinálni meg nem is lehet. Levelezőn csak már hivatásos állományúak jelentkezhetnek. Akik érettségi után egyből mennek, azoknak van a nappali.
2018. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!