Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő zalaegerszegi gyógytorn...

Leendő zalaegerszegi gyógytornászok! Hányan vagyunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan köztetek aki idén a PTE-ETK zalaegerszegi gyógytornász szakára jelentkezett? Hány pontotok van/lesz előreláthatólag? Tavaly nagyon megemelték a ponthatárt és izgulok. Remélem idén egy picit lejjebb viszik a pontot, mert láttam, hogy pár személlyel kevesebben jelentkeztünk idén. Bár tudom nem a jelentkezők számától függ, de azért én reménykedem. :) Köszi, ha válaszoltok! :)
2018. jún. 6. 16:26
 1/3 anonim válasza:

Nem Zalaegerszegre jelentkeztem hanem Szegedre de gyógyítornász szakra.

Nekem ha a szóbelik jól sikerülnek kb. 408-418 pontom lesz.

De mivel kétszeres a túljelentkezés nagyon félek hogy felemelik a ponthatárt a tavalyihoz kepest :'(

Meg ahogy néztem az idei biosz emelt rengeteg embernek lett 80-90 százalék felett...

Sok sikert neked 😗

2018. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is Zegre jelentkeztem:) szerintem 390-400 pontom lesz kb, ha minden jól megy. Van emelt érettségim, ezért annyira nem izgulok a felvétel miatt:)
2018. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is Zalaegerszegre jelentkeztem, 380 pontom lett :)
2018. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!