Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 25%-ot emelt szintű szóbelin...

25%-ot emelt szintű szóbelin nehéz elérni?

Figyelt kérdés

Társadalomismeretből emelt szóbelin 25%-ot elérni nehéz?


Volt aki azt mondta, h 25%, ha már pár mondatot mondok, nem 20 percet, hanem 2-3 percet beszélek, akkor is megvan.

Ez igaz lehet?


Beteg voltam nem tudtam annyit készülni.

Holnap vizsgázok. Összeszorítja az idegesség, a feszültség a testemet belülről.

Tételeket kidolgoztam, tanultam azért, de biztos lehet olyan tétel, amiről alig van fogalmam, mivel a tételek nincsenek előre kiadva.



2018. jún. 7. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Javítási-értékelési útmutatót, nem csak a tartalomra adnak pontot.
2018. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

JAJ JAJ JAJ JAJ JAJ

BELÁTHATATLAN TANANYAG, BÁRMIT KÉRDEZHETNEK, NINCSENEK TÉTELEK, CSAK TÉMAKÖRÖK.


EZÉRT LESZ ÖNGYILKOS, DEPRESSZIÓS, DROGOS, PIÁS, AGRESSZÍV A SOK DIÁK.

2018. jún. 7. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Mindig megmosolygók azon, hogy érettséginek hívják nálunk és már európai országokban a középiskolát lezáró vizsgákat.
2018. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire nem megy, akkor minek mentél emeltre?
2018. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Xanax, Frontin, sör, sötét szoba.

Vágod bárkivel lehet bármi. Anyagi gondok vagy családba tragédia, betegség, aztán nem úgy tudsz készülni, de ezt ott szarba se veszik. Ha nem siekrül akkor leghamarabb 1 év múlva lehet elkezdeni a sulit.


Az írásbeli jól siekrült. De ez a tárgy random, bármit kérdezhetnek, a teljes tananyag gazdasággal, politikával, jogrendszerrel, társadalom ismeret résszel több ezer oldal, plusz aktualitásokat is tudni kell.

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Van aki a kollégium ablakán ugrik ki, mert nem bírja ezt az emebrtelen rendszert.


Aki meg pofázik, h keménynek kell lenni, azt is úgy rommá tudja törni az élet, h utána már csak nyavíkoló kis porszem marad.


ŐRÜLET

Valóság összeomlás bááááááááááááááááá

2018. jún. 7. 14:10
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha annyira degenerált vagy, hogy ezen a szaros érettségin megbuksz, akkor jobb is, ha felakasztod magadat.
2018. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Nekem annyi igaz?
2018. jún. 7. 16:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugodj meg! Ezzel a hozzáállassal szerintem csak meg jobban rontod az eselyeid. Az ejszaka hosszu. Állj neki tanulni. Kettest osszehozni nem nehez! Minden telltelbol tanulj neg valamennyit, csak ugy általánosságban, hogy mindegyikrol tudja beleszni, ha esetleg kihuzod. Semmi sincs veszve! Ez megildhato 12 ora alatt, es ha igazan elszánt vagy, meg is fogod tudni oldani!
2018. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ne csinálj belőle nagy ügyet. Vedd könnyedén.
2018. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Normális vagy, ember?

Mi lesz veled egyetemen, ha már egy szaros társadalomismeret érettségitől, aminél kb. könnyebb nincs is így ki vagy?

2018. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!