Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elaludtam suliba menet,...

Elaludtam suliba menet, ennyire komoly ügyet csinálnak belőle?

Figyelt kérdés

Szóval szüleim korábban elszoktak menni mint én és ez ma is így volt.

Korán keltem mindennel kész voltam és volt még 20-30perces elindulni,gondoltam kicsit tvzek és hát elaludtam... nem volt szép tőlem de nem így akartam, na de anyámat hívták a suliból hogy elszöktem... hétfőre be kell mennem anyámmal hogy eldöntsék hogy a suli előtt 4nappal vagy kirugnak,vagy fegyelmi tárgyalás lesz... ez komoly??? (Ált. Iskola 8.osztály)



2018. jún. 8. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak keménykednek, ilyenért nem rúghatnak ki.
2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ez vicc. Hacsak nem maxoltad ki az igazolatlan órák számát. Anyudnak mondod mi törtėnt, leigazolja. Am elszökni hogy lehet onnan, ahol meg se jelentėl?
2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egyszer nem mész be a suliba, nem fog ilyen reakciót kiváltani az iskola részéről. Itt van valami más is, amit elhallgattál a történetből. Nem rúgnak ki azért, mert egyszer bejelentés nélkül hiányzol az iskolából.
2018. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
KAMUUU
2018. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor hiányoztál eddig? Hány igazolatlan órád van?
2018. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a bajuk hogy ma lehett utoljára javítani és ebben próbálnak hibáztatni de hát ezt csak magamellem tettem... nem sokat hiányoztam azzal nem lehet baj aztmondták hogy azért nem mentem be hogy aztmondjam hogy nem adtak javítási lehetőséget
2018. jún. 8. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Tedd a kezed a szívedre: nem lehet, hogy direkt szabotáltad magad, hogy ne menj be?
2018. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami kiskedvenc de esküszöm nem
2018. jún. 8. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mennyire volt fontos ez a javítás? Buksz miatta? Ha igen, az nagy szívás, de akkor sem érdemelsz fegyelmit érte. Valami más is kell, hogy legyen a háttérben.
2018. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nagy kamu...
2018. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!