Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elmennétek egyedül Budapest...

Ti elmennétek egyedül Budapestre tanulni?

Figyelt kérdés
Minden barátom ittmarad Debrecenben és egyedül nem tudom hogy menjek e Budapestre :( tudom hogy lennének barátaim előbb utóbb.. csak bizonytalan vagyok

2018. jún. 8. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek új barátaid. Ez ne tartson vissza!

A végtelenbe és tovább!!!

2018. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
A barátaid csak hátráltatnának a tanulásban.
2018. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha ott szeretnél tanulni, akkor válaszd azt. Ott is lesznek majd új barátaid és a többiekkel is tudod majd tartani a kapcsolatot. Például én a legjobb barátnőimmel, akikkel már ovis korunk óta jóban vagyunk, más gimiben tanultunk és egyetemen is három különböző városban tanultunk tovább, más-más szakon. Szóval nagy a távolság és még az órák, vizsák stb. is teljesen különböző, de mégis meg tudjuk oldani azt, hogy találkozzunk, illetve a neten is rendszeresen beszélgetünk egymással.
2018. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt fogom tenni. :)
2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2018. jún. 8. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

lány vagy? egyetemre mész?

for research...

2018. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok es igen egyetemre :)
2018. jún. 8. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenképpen! :D barátaid tényleg úgyis lesznek, még ha az elején kicsit nehézkes is lesz, de majd lesz valahogy, meg legalább amolyan kihívás is az egész :D :)
2018. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Ha a régi barátságok elég erősek, megmaradnak, de ideje a magad életét élned, a saját céljaidat megvalósítanod!

Lesznek új barátaid, és ezeknek az éveknek úgyis arról kell szólniuk, hogy minél több (jó) új dolgot kipróbálj, ismerj meg új embereket, találj új elfoglaltságokat stb.

2018. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt teszem, de én már nagyon várom, pedig hiányozni fognak a többiek, egy-két ismerős lesz, de másik egyetemen. :)
2018. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!