Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÓE-Bánki milyen színvonalú?

ÓE-Bánki milyen színvonalú?

Figyelt kérdés
Munkaadók hogyan viszonyulnak hozzá? Sok véleményt olvastam, pl hogy elavultak a gépek, nem olyan erős az oktatás. stb de van ellenvélemény is. Na most nem látok bele, nyílt napon persze mindenki a kó oldalát mutatja, nekem szimpatikus volt, inkább, mint a BME, amiről sugárzott, meg hallomásból is tudom, hogy nem hallgatóbarát, bármennyire is jók a gépei és a kapcsolatai.

2018. jún. 8. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen a gépészmérnök szak érdekel, csak lemaradt.
2018. jún. 8. 19:59
 2/2 anonim ***** válasza:
BME-n több lehetőség van( több kapcsolat,projekt, gépek),de a Bánki se rossz szerintem ( ide járok) Ha kellően szorgalmas vagy és érdekelt a szak akkor szép karriert futhatsz be innen is ( és vidékről is akár). Maga a kar épülete valóban régi (elavult) nem olyan impozáns,mint a BME K épülete. Oktatás színvonala változó,de az biztos, hogy eget rengető különbség nincsen szerintem a műszaki felsőoktatási intézmények között.BME-n több szívatás valamivel és ez a legelismertebb ez tény.
2018. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!