Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Bánki Donát...

Óbudai Egyetem Bánki Donát kar, gépészmérnök szak vélemény?

Figyelt kérdés
Estleg aki oda jár vagy valahonnan van tapasztalata, mi a vélemény erről a szakról ill egyetemrő? Most kezdtem SZE járműmérnökin az egyetemet de át szeretnék menni pestre (nem azért mert nem megy), Bme es Obudai között vacilálok, Bme-ről viszont sok helyről azt hallottam hogy szivatós,nagyon elméleties és nem kifizetődő. Illetve félévkor van esély hogy átvegyenek és a tantárgyaimat elfogadják?

2018. jan. 4. 18:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Es mivel bme is opció várom arról is a véleményt :)
2018. jan. 4. 18:51
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Én BME-re járok, igaz villamosmérnökre, de ahogy hallom, a gépészeket szívatják a legjobban az egész egyetemen. Legalább is az elmondottak alapján minket sokkal kevésbé, mint őket. Hogy őszinte legyek, én még csak korrekt és segítőkész tanárokkal találkoztam, egyáltalán nem érzem magam szívatva. Lehet csak a gépész haverjaim túlozzák el, nem tudom.
2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Miért váltanál?
2018. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ezért is érdekes mert egyszer ezt hallom a bme rol másszor azt, így nem nagyon tudom eldönteni, csak azt meg nem akarom hogy oda átmegyek, esetleg nem bírom és megint váltani kelljen.

Nem érzem olyan jól győrben, és több barátom is van Pesten

2018. jan. 5. 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

"Én BME-re járok, igaz villamosmérnökre, de ahogy hallom, a gépészeket szívatják a legjobban az egész egyetemen. Legalább is az elmondottak alapján minket sokkal kevésbé, mint őket. Hogy őszinte legyek, én még csak korrekt és segítőkész tanárokkal találkoztam, egyáltalán nem érzem magam szívatva. Lehet csak a gépész haverjaim túlozzák el, nem tudom."


Na, vajon ehhez mit szól a híres 59%-os válaszoló? :D

2018. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolso??? Nem ertem ezzel mire celzol
2018. jan. 5. 16:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van itt a gyakorin egy 59% körüli válaszoló, aki kb minden VIK-es kérdéshez beírja a hülyeségeit, hogy a VIK csak időpocséklás, mert a felvettek fele nem kap diplomát, és akik nem buknak ki, azoknak is csak a fele végzi el csúszás nélkül. Mindez persze kamu :) csak ő képtelen volt elvégezni, és ezért a világon mindent és mindenki mást hibáztat, kivéve önmagát nem. Egy igazi lúzer
2018. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja ertem :) esetleg valaki aki konkrétan gépészre jár óbudain vagy bme-n?
2018. jan. 5. 17:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én harmadéves gépész vagyok a BME-n. Rengeteget kell tanulni, de egyáltalán nem bántam meg, hogy ide jöttem. Vannak szemétkedős tanárok, de csak annyian ahányan bárhol máshol lennének. A legtöbb oktató kedves, segítőkész. Elég elméleti a képzés, de olyan alapot ad, amivel az iparban bármit megtanulsz egy hét alatt.
2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és esetleg Óbudairól nem hallottál vmit? Meg sok tanulás az mit jelent? Mert nekem is mondták hogy majd mennyit kell tanulni de vizsgák előtt tanulok de nem szakadok meg. Nyílván nem egy Bme szint ezért is kérdezem :)
2018. jan. 5. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!