Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunban valahogy visszaleh...

A neptunban valahogy visszalehet hozni a korábbi vizsgákat hogy megnézzem ki jelentkezett rá? Ha nem akkor nyomi egy rendszer de jó lenne tudnom kik voltak az előzőn mert kérdeznék tőlük

Figyelt kérdés
az etr-ben ez simán ment
2018. jún. 9. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találtam benne ilyet. Hatalmas visszalépés, szomorú, hogy az SZTE-t is elérte ez a szar.
2018. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen... de a legrosszabb hogy van két annyira túlbonyolított szv tárgyam. Ahol a tanár nem képes megmondani hogyha a daisor nem elég miből tanuljak a vizsgára. (annyit írt h keresgéljek a neten vagy kérjek jegyzetet) Noha senki sem jegyzetelt még azok közül sem aki bejárt mert azok 90%-a csak addig járt ameddig kinem gyűlt a netes vizsgához a katalógus. Én meg több okból nem tudtam bejárni és gondoltam aki volt vizsgán arra ráírok coospacen de hát vicc az egész. Max maradt az a pár ember aki jövő héten megy de így megint időt vesztek. Bár ebből úgyis csak az utolsó két hétben mennék a rendes vizsgáim után.
2018. jún. 10. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
SZTE? Milyen szabválokról van szó? Hátha tudunk segíteni.
2018. jún. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Csak a saját régebbi vizsgáidat látod.

Nincs nálatok évfolyamcsoport? Mi ott szoktunk ilyeneket kérdezni.

2018. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezeket az szv-ket megcsinálta már mindenki alapszakon ott is puskázósan... az egész szakon vagyunk kb 30-an szóval kicsit nehezebb. Ha meg írok a régi alapszakos csoportba kb annyit érek el vele mintha írnék a mikulásnak. A coospace fórumba a kurzusnál pedig lehet ciki és kellemetlen lenne írni. :)
2018. jún. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!