Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik egyetemre mentek...

Ti melyik egyetemre mentek mérnökinformatikus szakra?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Óbudai
2018. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
bme
2018. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első miért pont oda?


2:az nehéz lesz :D,de sok sikert.

2018. jún. 10. 15:05
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
már itt vagyok egy éve de köszi
2018. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!
2018. jún. 10. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:

University of Bolton.

Bocs, de nem írtad melyik ország :D

2018. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
BME (már itt vagyok), ha nem oda, akkor az Óbudaira. Máshova biztos nem mennék (ha csak Magyarországban gondolkodunk).
2018. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6os,és ott jobb az oktatás a magyarországi hoz képest?:)


Utolsó:vidéki egyetemre miertnem mennél erre a szakra?

2018. jún. 11. 02:17
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
#8 Viszonyítani sajnos (vagy szerencsére?) nem tudok, mivel végig itt tanultam iskolába. Egyedül az általánost végeztem el Magyarországon. Ha abból kéne kiindulnom, akkor azt mondanám még pénzért se mennék haza tanulni. Remegve gondolok vissza az általános évekre, hogy milyen egy stresszes és depressziós korszak volt az. Itt viszont szeretem az oktatást, nincsen vele semmi problémám, szeretek bejárni. Nem tudom milyen az oktatást magyarba az általánosom felül, de ha a tapasztalatokból kéne kiindulnom, akkor elég gyatra..
2018. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem akarok konkrét egyetemeket leszólni. De láttam egy-két vidéki egyetemen mit tanítanak (ismerőseim is vannak ott), nagyon alacsony a szint. Nem azt mondom, nálunk a BME-n is lehetne sok minden korszerűbb, de itt legalább vannak elvárások, nem adnak ingyen diplomát mindenkinek. Az egyik ilyen vidéki egyetemen egy olyan ismerősömnek van 4-es átlaga, akiről azt sem tudom, hogy tudja bekapcsolni a számítógépet. És vizsgák előtt bulizgatni jár. Az Óbudai ahhoz képest, hogy könnyebb, egész korrekt. Vannak hasznos tárgyak, olyanok is, amik pl nálunk nincsenek. Tényleg jobban rámennek kicsit a gyakorlatra ott. Ezen kívül szerintem pályakezdéshez alapvetően alkalmasabb Budapest. Sokkal több lehetőség van itt fiatalon, pl. az egyetem mellett a későbbiekben gyakornokként.
2018. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!