Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Engem mindig is érdekelt a...

Engem mindig is érdekelt a közgazdaság és a politika. Szerintetek melyik főiskola foglakozik ilywn szakkal? Mert a Corvinus az fogalakozik meg ott 65 a ponthatár. Ez mit jelent? Már 65 ponttal be lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm!


2010. jún. 16. 12:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Bazzeg az mesterképzés. Arra azok jelentkezhetnek akik elvégezték a BsC-t. Alapképzést nézd.
2010. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
alapképzést hol találom?
2010. jún. 16. 13:07
 3/31 anonim ***** válasza:

Húha, ha ennyire nehezen megy az értelmezése a felvi.hu-nak, akkor valami jó szakmunkás inkább....


Ez Master képzés, nem pedig alap, vagy osztatlan. Ide akkor jelentkezhetsz, ha van megfelelő BSc-s diplomád...

2010. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

[link]


Beírod a mesterszakhoz a nevét, és kidobja, hogy milyen alapszakokat fogad el (teljes kreditértékkel beszámítható illetve kreditelismeréssel beszámíthatóak egyaránt)

2010. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Kösöznöm.


És ez?


[link]

2010. jún. 16. 13:21
 6/31 anonim ***** válasza:
Ez mi akart lenni? Mert nem működik a link. Inkább öltsd szavakba.
2010. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ez egy politológia szak.


politológia

Képz. szint: Alapképzés

Munkarend.: Nappali

Fin. forma: Államilag támogatott

Képzési idő (félév): 6

Költségtérítés (félév): támogatott

2010. jún. 16. 13:26
 8/31 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi akarsz lenni, miből vagy jó. A politológiának nem sok köze van a közgazdasághoz. Bár részben elfogadják az általad emlegetett mesterszakra, de a hiányzó tárgyakat (ami elég sok) pluszban meg kellene csinálnod. De valószínűleg gazdasági ismeretek híjján a felvételin sem jutnál túl (ugyanis kőkemény közgazdasági felvételi van)
2010. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát engem mindig is érdekelt a politika mindig hiradókat nézek illetve politikai tipusú műsorokat és mindig nézem a parlament felvételeit szóval engem ez érdekel.
2010. jún. 16. 13:39
 10/31 anonim ***** válasza:

Hát akkor szedj össze 447 pontot (vagy akörül, hisz annyi volt a ponthatár tavaly).

Bár a stílusodból ítélve max elsőéves gimnazista korban vagy. Illetve reélem tudod, a politológus nem azonos a politikussal...

2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!