Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME mérnökinfó felsőbbéves...

BME mérnökinfó felsőbbéves tárgyak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok nekem olyan felsőbbéves tárgyat mondani, amit fel tudnék másodévesként venni? Tehát ami csak az első éves tárgyakra épül? Olyat keresik, ami nem 6 kredites előadás+gyakorlat+labor. A GTK-s tárgyak már mind megvannak. Valami hasonlóra gondoltam, mint amilyen a Rendszermodellezés vagy a Számítógép architektúrák volt. Van ilyen tárgy?



2018. jún. 11. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szabadon választhatók meg a kötelezően választhatók is mind megvannak?

Hány kredited van?

2018. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kötválból még egy hiányzik, azokat is nézegetem.

Leginkább saját tapasztalatokat szeretnék felsőbbévesektől, akik már csinálták ezeket a tárgyakat. Hogy mi volt az ami nem “nagyonmeghalós”. Pl a grafikát fel tudnám venni azt hiszem, de arról sokat mondták, hogy nehéz.

2018. jún. 15. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyebb, ha később veszed fel, akkor sem. :)
2018. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván. De az alapvető 31 vagy mennyi 3. féléves kreditem mellé nem pont egy olyan tárgyat szeretnék pluszba felvenni, amit sokan a képzés legnehezebbjének tartanak. Szerintem ez elég logikus.
2018. jún. 15. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Grafika házikat csináld meg (lehetőleg egyedül) és nem lesz vészes normális jegyet szerezni.
2018. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!