Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átiratkozás lehetősége?...

Átiratkozás lehetősége? (többi lent. )

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok és szerbiai gimnáziumból szeretnék átiratkozni egy magyarországi gimnáziumba. Lehetséges ez? Elsősorban az ok amiért átiratkoznék az az hogy a mostani sulimba nem azt tanulom amit szeretnék.
2018. jún. 12. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetseges atiratkozni termeszetesen, de nem konnyu menet. Nem tudom hogy megy ez az egesz, de abban biztos vagyok, ha:

Te eddig tegyuk fel angolt kozepszinten tanultal, es egy emelt szintu angol tagozatos osztalyba szeretnel menni, akkor kulonbozeti vizsgat kell tenned. Szintugy, ha mondjuk gimis vagy es a masodik nyelved spanyol volt, de a magyar gimiben amit kineztel nem oktatnak, akkor kell valasztani egy masik nyelvet es abbol tenni vizsgat. Osztalytarsamnal igy volt, megfelelo kitartassal megcsinalhato, bar nem garantalt, hogy nagyon szuper leszel belole. Esetleg meg az is jatszik, hogy kilencediktol ujra kezded, de ahhoz nem hiszem, hogy lenne valakinek kedve, ha mar tizenegyedikes.

2018. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!