Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák téri evangélikus gimnáziu...

Deák téri evangélikus gimnázium vagy szent imre gimnázium?

Figyelt kérdés
Mindenképp matek szakos osztályba mennék, a szent imreben mindenképp a matek-info szakos osztályt választanám. Ti melyiket ajánlanátok inkább? (Az átlagom 4,6.)

2018. jún. 12. 15:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem és a szerint számoltam ki :) de köszi
2018. jún. 14. 14:39
 12/22 bbmarta ***** válasza:
Az én fiam végül az Apáczaiban kötött ki, elcsábult a heti 6 kémiaóra lehetőségétől! :-) Egyébként a Baár-Madasban, Fasori Evangélikusban nem gondolkozol? A Baár-Madas elég erős még! A Szent Lászlóban is jó a matek tagozat. A Szent Imrét én nem ismerem!
2018. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekem csak a vallásos sulik jöhetnek szóba. A fasorit néztem de az annyira nem tetszik es messze is van. (a rozsadombon lakunk, es onnan az kicsit mesze van.)
2018. jún. 16. 10:18
 14/22 bbmarta ***** válasza:
100%
A Baár-Madas a legerősebb református gimnázium a fővárosban. A legjobb 40 középiskolában van és Budán. [link]
2018. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És ott van matek-szak?
2018. jún. 17. 11:54
 16/22 bbmarta ***** válasza:
Jó kérdés! 6 osztályosban biztosan van, de hogy oda 8. után be lehet-e esetleg kerülni, azt meg kellene kérdezni...
2018. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de szerintem ha csak 6.utan lehetne bekerülni alapból akk en inkább hagynam, mert egy összeszokott osztályba nehéz beilleszkedni. :)
2018. jún. 18. 08:20
 18/22 bbmarta ***** válasza:
A Lónyai Utcai Ref. Gimnázium is ott van még, bár az nem annyira erős, de jó iskola. T9bben járnak oda ismeretségi körből, kitűnő bizonyítvánnyal mentek oda és van mit tanulniuk, szeretik. Ott van matek-fizika tagozat is. IX. kerület. Voltunk ott is nyílt napon és felvételizni is, az igazgató nagyon jófej, fiatal, az iskola hangulata engem megfogott. Esetleg, ha nem is 1. helyre, de érdemes beírni.
2018. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jún. 18. 16:37
 20/22 anonim ***** válasza:

Lónyayt én is tudom ajánlani, tesóm oda járt, mérnök lett később. Szóval nem rossz suli.


Deák térit is ismerem, nagyon jó hangulatú iskola, remek tanári karral.

2018. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!