Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák téri evangélikus gimnáziu...

Deák téri evangélikus gimnázium vagy szent imre gimnázium?

Figyelt kérdés
Mindenképp matek szakos osztályba mennék, a szent imreben mindenképp a matek-info szakos osztályt választanám. Ti melyiket ajánlanátok inkább? (Az átlagom 4,6.)

2018. jún. 12. 15:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

A Deákot nagyon ajánlom én is idejárok. Szerintem 4,6 átlaggal és egy jó felvételivel bekerülhetsz. Katolikusként is (rengeteg katolikus jár a suliba, nem az alapján választanak, hogy milyen felekezetű vagy, csak az a lényeg, hogy keresztény legyél). Ha a matek mellett esetleg megjelölöd a nyelvi osztályt is nagyobb az esélyed. A matekot és az infót, ha akarod felveheted faktként is. A nyelvin fontos, hogy angolból vagy németből legyél A2es szinten, nyelvvizsgának nem kell meglennie.

Sok sikert!:)

2019. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szerintem érdemesebb a Szent Imret választani, felszereltsegben sokkal jobb.A Deák tériben minden olyan szűkös, a laborok kissé lepukkantak.

Ráadásul jött ebben az évben egy új matektanar, aki mindenkit szivat, aki imádta a matekot altalanosban, az most megutalta.

2019. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!