Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gáz, hogy év...

Szerintetek gáz, hogy év végén hármas leszek magatartásból?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy most leszek gimnazista. Bp-en egy elég jó gimibe vettek fel. Jó tanuló is vagyok. Egész évben 4-5-ös voltam magatartásból. Csak márciusban és áprilisban hármas. Igazából nem tudom miért lettem év végén hármas, mert ugyanannyira vagyok csak rossz, mint a többi. Ha a többi suttog órán, akkor én is. Nincsenek intőim se, csak inkább dicséreteim.Most az a gondom, hogy szerintetek nagyon átnézik a gimibe a bizonyítványom? Úgy fog az új ofőm a szemembe nézni, hogy itt ez a 3-as magatartású? Innentől el vagyok ítélve az új iskolámban?

2018. jún. 15. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát csak csináltál valamit azért a hármasért. 😀 de egyébként meg lesz időd bizonyítani az ellenkezőjét. Ém gimiben azért voltam 4es mert nagyon zárkózott voltam. Ami bepofázott a tanaraknak meg simán kapott 5öst... Ne foglalkozz vele. Tiszta lapot kapsz.
2018. jún. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért.
2018. jún. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit, ami kirívó lenne. Az igazgatónő pikkel rám is, mert olyanok a barátnőim, akiket szintén nem szeret. Ha jól magamba fordulok, semmivel sem voltam rosszabb, mint a többi, aki 4-est kapott. Nem beszélek vissza a tanároknak,stb.Van aki nálunk simán visszabeszél.
2018. jún. 15. 06:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez bármit is jelentene. Nekem azért volt 4-es a magatartásom 1. gimn. végén, mert annak idején nem voltam KISZ tag (nagyon régen volt).
2018. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán megtudják, milyen jegyeid voltak most év végén?
2018. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem beiratkozásnál vinni kell a bizit/ellenörzőt. De nekem ez már vagy 12 éve volt. De mit mondtam ne foglalkozz vele..ha bekerültél joggal leszel ott. Ne más véleménye alapján határozzák meg milyen vagy.
2018. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is közepes volt. Minden tárgyból jeles voltam ellenben és az osztályfőnök annyira kedvelt, hogy szorgalomra is jót adott :D

Én mindig dicsekedtem, hogy rossz gyerek is lehet jó tanuló.

2018. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A végén kijavították négyesre, mert anyám írt egy velős levelet, mely szerint hogy lehetnék év végén hármas, ha csak egyszer voltam év közben hármas, a többi négyes ötös volt. Illetve felsorolta az iskolában végzett társadalmi munkáimat, versenyeket, ami szintén nem a hármas,méginkább az ötös mellett szólt volna.Illetve, hogy egyetlen intőm se volt egész évben. Szóval ez van. Megijedt az igazgató, hogy a szüleim továbbviszik az ügyet és kijavította négyesre. Csalódtam azt ált. sulimban a tanárokban, mert pofára osztályoznak. Én nem vagyok nyalós, nem söndörgök mellettük vigyorogva mint a többi osztálytársam, keveset mosolygok és sajnos ezzel le voltam írva előttük. Remélem középiskolában több sikerem lesz.
2018. aug. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!