Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi szóbelin nehéz...

Kovács Hajnii kérdése:

Érettségi szóbelin nehéz megbukni?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a tanárok segítenek és átrugdosnak kettessel akkor is,ha semmit nem tudsz?
2018. jún. 18. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor buksz meg, ha egyáltalán nem szólalsz meg. Ha elkezdesz beszélni, az már jó.
2018. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom hogy mindenki ezt mondja, de nem kell izgulni :) Ha van egy alap tudásod-logikád (azaz nem vagy teljesen síkhülye), akkor átmész mindegyiken. Tavaly érettségiztem én, előtte 2 nappal egy tételt se tudtam, mégis minden érettségim 4-5 lett; sok függ a tanártól, mennyire segítőkész, de szóbelin ugye használhatsz segédeszközt, azzal vígan megvan a minimum 2es (töriből ott van az atlasz, ha kihúzod a tételt, be tudod lőni melyik korszak stb; irodalomból úgy feleltem 5-re egy olyan könyvből, amit azt se tudtam hogy van, és a borítójáról lefeleltem :D)


Szóval no para, utána majd te is ezt fogod mondani, csak lazán és ésszel :)

2018. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!