Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Itt mindenki a kettesre megy...

Itt mindenki a kettesre megy érettségin?

Figyelt kérdés
Szinte csak olyan kérdéseket látok, hogy mennyi pont kell, hogy ne bukjak, egy nap alatt meg lehet-e tanulni a tételeket, stb.
2018. jún. 19. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Miért is kellene jobb.

A kettesnél nincs jobb csak szebb.

2018. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Gyakorin két csoport van. Az orvosok és a kettesek. :). Azokat akik nem tanulnak még el is hiszem. De hogy a válaszolok 90% orvos és a többi is oda megy azt nem. :D
2018. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát általában aki tanul az nem jön ide elkeseredetten kérdezni hogy hogyan tud megtanulni 200 tételt 5 perc alatt másnapra.
2018. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#2


Talán azért látod úgy, hogy itt a válaszolók 90%-a orvos/orvostanhallgató/orvosira jelentkezett, mert valamiért brutálisan rá vagy kattanva az orvosis kérdésekre, annak ellenére, hogy egyáltalán nem vagy jártas a témában, és csak a hülyeségeidet ontod az összes ilyen kérdés alatt. Ha kicsit is otthon lennél a témában, akkor láthatnád, hogy a többi válaszolók azért értenek ahhoz, amiről pofáznak. Legalábbis nekem még a tipikus SE-t fényező kérdéseket feltevő emberen kívül még senki nem tűnt kamunak, pedig veled ellentétben én még ki is tudnám szúrni, hogy valaki hülyeségeket beszél az orvosiról vagy nem.


De hogy ne csak offoljak:

Én nem idén érettségiztem, de mindenből ötösre hajtottam, meg is lettek. Egyetemen viszont előfordul, igen, hogy kettesre hajtok, vagy legalábbis beérem vele. :D

2018. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Képzelheted, milyen réteg jár ilyen oldalra.
2018. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a már végzett orvosoknak arra van ideje hogy ide kommenteljen aki meg orvosira jár annak meg persze annyi ideje van ugyancsak h ide irkáljon. Persze persze
2018. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Húha, micsoda nyomós érvek :D

Ezt már eljátszottuk egyszer. Bármennyire is hihetelen, egy orvosis élete nem 0-24 tanulásból áll. Más földi halandókhoz hasonlóan ugyanúgy szoktunk aludni, időt szánni a hobbinkra, netezni, facebookozni, találkozni a barátainkkal, bulizni, stb...

Neked csak elképzeléseid vannak az orvosiról, ráadásul rohadt tévesek. Ha nem ismersz egy orvosist/orvost sem, nem értem, hogy minek hangoztatod folyton a hülyeségeidet, amiket csak kitaláltál? Eskü már nem is tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak egy nagyon rossz troll vagy te is, mint a 43%-os.

2018. jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, én szeretném kihozni magamból a maximumot, mert büszke akarok lenni a tudásomra, amit 4 év alatt szereztem és nem az utolsó napokban/hetekben. Nem mindenkinek az a menő, hogy 'jaj csak lesz valami, minek tanuljak'. Az osztályom fele ilyen mentalitású, aztán csodálkoznak, hogy még az alacsony ponthatárú szakokra sem veszik fel őket. Nem akarom fényezni magam, de nekem kell a legalacsonyabb pont az osztályban (kb 296) és nem is nézik minden tárgyamat, csak a magyar kell és a választottam, szerencsére mindkettő nagyon jól sikerült, megdolgoztam érte. Ennek ellenére a törit is átveszem még egyszer, mert igényes vagyok magamhoz és nem elégedek meg a minimummal.
2018. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek. Olyat is aki hallgató olyat is aki már dolgozik. Nem is egyet. Eszük agában sem lenne itt kommentálni. Idejük -se. De ha ennyi szabadidő áll rendelkezésükre akkor ott az egészség topik. Ott mindenki orvost vár. Elne hidd már h orvosok kommentelgetnek itt. Az látszik h te nem ismersz egyet se.
2018. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár nekem kellettek a pontok az egyetemhez, nem tanultam egy dekát se az elmúlt 5 évben, mert bíztam a felfogásomban. Az eredmények engem igazolnak: kb ugyanannyi lett az érettségi pontjaim átlaga, mint az 5 évig magoló eminensnek.


Akinek csak 1 napja van készülni, az mit vár? 1 hónapnyi felkészülési idő van a szóbelire, plusz írásbeli előtt is el lehet kezdeni a kidolgozásokat. Kétlem, hogy a 2-esre hajtók többsége mindennap dolgozna... Szóbeli előtt 3 napot igazán rá lehet szánni. Aki figyelt órákon és van józan paraszti esze, 100 oldalnyi tételt is meg tud tanulni 3 nap alatt.

2018. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!