Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Itt mindenki a kettesre megy...

Itt mindenki a kettesre megy érettségin?

Figyelt kérdés
Szinte csak olyan kérdéseket látok, hogy mennyi pont kell, hogy ne bukjak, egy nap alatt meg lehet-e tanulni a tételeket, stb.
2018. jún. 19. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is tettem ki kérdést, hogy x tételt meg tudok-e tanulni 1 nap alatt, mert kétségbe voltam esve. :D Ez nem azt jelenti, hogy kettesre megyek, hanem azt, hogy meg tudom-e TANULNI.

Nekem kellett egy kis bíztatás, hogy igen, menni fog és van értelme csinálnod.

Ha kettesre mennék, akkor nem tanulnék, mert anélkül is menne.

De ötös lett, köszönöm kérdésed. :)

2018. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sm's girl ***** válasza:
4 tantárgyból 9t9sre hajtok amiből az írásbelim is ötös lett, egy írásbeli lett hármas abból a maximumra megyek ami 70 pont.
2018. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

#9


Ismét igen komoly érveket hallhattunk tőled. Annyira sötét vagy, hogy már vitatkozni sincs kedvem veled, mert látom, hogy nem vezet sehová, tök mindegy, mit írok, fel sem fogod. Remélem kivágnak innen, amiért folyton rontod a levegőt.


Kérdezőtől bocsi azért, hogy szétoffoltuk ezzel az IQ királlyal a kérdést.

2018. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy kibukott orvostan hallgatót olvashattunk az előző kommentbe. Üdv.
2018. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én építészetre megyek. A magyarom es a torim 85-85 szazalekosak lettek, jo lenne ha nem rontanek rajta, de ha 80-ra lemegy azt sem bánom. Eszerint tanulok is, mint a güzü.
2018. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én nem! A legrosszabb írásbeli vizsgám is négyes lett. Ma volt a szóbeli vizsga, becsületesen mind a 120 tételt megtanultam, és nem nem vagyok stréber, csupán egyetemre szeretnék menni. Ma szerintem kihoztam magamból a maximumot és sikeresen zártam a vizsgát! :)

18/L

2018. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!