Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam az érettségin és az...

Megbuktam az érettségin és az normális hogy a város legerősebb gimnáziumába akarnak elküldeni pótérettségire?

Figyelt kérdés
Mert a városban csak néhány iskola tart ősszel érettségit és azt mondták nekem oda kell mennem. Ebbe a nagyon erős gímibe. Én egy szar iskolába jártam és még itt se sikerült mindenből átmenni, akkor ott hogy sikerülne?? Tudom hülye vagyok. Jól teszem ha ezzel most nem foglalkozok hanem majd jövőre májusban megpróbálom letenni egy gyenge suliban az érettségit?? Addig meg elmegyek dolgozni gyárba, és majd munka mellett leteszem. Olyan suliban ahol csak 4-es 5-ös tanulók vannak úgyis meghúznak ott is. Am szerintetek normálisak hogy buta embereket küldenek ilyen iskolákba??

2018. jún. 25. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A próbaérettségin is egy megadott szempont szerint osztályoznak, ahogy éledben, tanulj a nyáron, csinálj sok korábbi érettségit és próbáld meg. Ha húzod csak nehezebb lesz, nem mindenből buktál, igaz? Akkor már nem is kell sokra készülnöd.
2018. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A pótérettségi tök mindegy, hogy melyik suliban van ugyanúgy kell pontozni Téged. Az írásbelidet megírod jól és a szóbelin meg majd csak makogsz valamit. Ne rinyálj már az érettségi miatt. Okos vagy Te és októberben kisújjból kirázod azt a pótérettségit.
2018. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők mondják meg, melyik iskolában jelentkezhetsz ősszel. Szabadon választhatsz abból a néhányból, vagy mehetsz másik városba is. Viszont az érettségid nem attól fog függeni, melyikbe mész.
2018. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy hogy sikerülne? Mindenhol ugyanazt az érettségit írják meg, központilag van meghatározva mire lehet és mire nem lehet pontot adni. Innentől kezdve nem teljesen mindegy, hol írod meg? Egyébként az iskolát te választhatod meg, nincs olyan, hogy téged "oda küldenek".
2018. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!