Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak igaza van? Normális...

Anyámnak igaza van? Normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járok egy fiúval és eddig kb fele fele arányban voltunk egymás városában mert ő a szomszéd városban lakik. Kérdeztem anyámat, hogy elmehetek-e hozzá most hétvégén és teljesen ki volt akadva, hogy én milyen olcsó kis ribizli vagyok, miért nem a srác jön ha már van munkája, nem fog ő nekem pénzt adni ilyesmire stb.


17 éves vagyok, ha kapnék zsebpénzt nem költeném el és lenne buszra amivel mennék. Így is egy üdítőre valót kértem tőle (csak azért hogy ha véletlenül van valami ne legyek a városban pénz nélkül) és màr hiszti volt, hogy ez nem normális dolog. Nyáron dolgozni nem engedett, ha adott pénzt valamire amit én később visszaadtam letagadta. Egy hónapban fix összeg amit igénylek az a buszbérlet. (Kozmetikus, stb kiesik, ruhàt nem kérek, ha vesz az is turis)


Ilyen szempontból nem értem mi a baja. A gyerek rendes, bemutattam már nekik, engem is bemutatott ő otthon. Ha arról van szó màr 3x megd*ughatott volna úgy hogy anyám nem is tudna róla, egy alkalommal meg ott aludtam nála és arról tudott is mert megengedte (nem tudtam volna hazajönni)


Anyagilag àtlagosan állunk csak anyám ilyen spórolós.

Most szerintetek jogos amiket mond?



2017. szept. 19. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Jogos, én anyum is ilyen velem, bár én egy jó három évvel fiatalabb vagyok nálad...
2017. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Az en anyam is ilyen volt anno. De jot akart. Ok meg abban a szituacioban voltak, ahol a fiu jart udvarolni a lanyhoz. Mi, utanuk valo generacio, mar szinte mi megyunk randiztatni. Anyukad nem biztos, hogy rosszbol teszi. Csak neki akkor ribizliseg volt fiukhoz jarni
2017. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Anyádnak abból a szempontból igaza van, hogy az ő fiatalsága idején ez nem volt illő. Abban nincs igaza, hogy nem ad semmi pénzt, kiszolgáltatottá is tesz, ha mindig a fiú fizet (arról nem is beszélve, hogy bár régen ez is alap volt, manapság nem is illik mindig meghivatni magad)

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy a mai világ már más, alig egy-két évtized alatt nagyon megváltoztak a szokások, és neked is biztonságot és önbizalmat is ad, ha nem adsz semmilyen téren esélyt arra, hogy kiszolgáltatott legyél a párodnak, főleg nem egy friss kapcsolatban!

2017. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De valahogy hiteltelenül hangzik az ő szájából az erkölcs mikor az exével kamatyolt úgy, hogy annak már évek óta felesége volt, de megértem a válszaitokat. Próbáltam vele beszélni de addig jutottunk, hogy elküldött a pi*csbe mert nem tudott értelmesen érvelni
2017. szept. 19. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
NEKED az ég világon SEMMI közöd sincs ahhoz,hogy anyád exével kamatyolt miközben volt felesége!
2017. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincs! Meg is mondtam neki, hogy erről nem igazán akartam tudni de nem törölhetem ki a fejemből ha egyszer elmondta.
2017. szept. 19. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Olyan szinten egyet értek, hogy ha a srácnak fix bevétele van, akkor jobb lenne ha az utazás nagyobb részét ő fizetné. Egy tartós kapcsolatban úgyis csak idő kérdése amíg befejezed a sulit és te is dolgozol.
2017. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

"Anyádnak abból a szempontból igaza van, hogy az ő fiatalsága idején ez nem volt illő."


Dehogy nem volt szokas, nagyon elvagytok tevedve. Teljesen termeszetes volt.

2017. szept. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!