Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetek kihez fordulatokka...

Mit tehetek kihez fordulatokkal ha a lányomat olyan osztályba tették ahova semmiképp sem szeretném járatni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki? Mikor? Hol? Hogyan? Miért?


Ennyi információból csak annyit mondhatok, hogy a Jóistenhez.

2018. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beiratkozásnál 2 osztályból választhattam, a és b,a választásom a tanárnő illetve az ovis csoportársak miatt is a b osztályra estek. Megkaptam a levelet hogy a kislányom a c osztályba került. Ezzel nem is lett volna gond. Viszont az első szülőin megtudtam kik lesznek az osztálytársai,nem szeretném részletezni hogy mi bajom velük hosszadalnas volna leírni. Felkerestem az igazgatót, elmondtam neki is azt a választ kaptam hogy nem tud segíteni mert megtelt a két osztály,csak hogy másik 2 gyermeket áthelyezett a c osztályból. Először nekik is nemet mondott, majd valahogy mégis áttette őket. Nem értem miért kivételeznek, és azt sem mi alapján sorolták be a gyerekeket az osztályokba. Hova mehetnék ahol segítségre találok?
2018. jún. 26. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!