Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Fasori Evangél...

Milyen iskola a Fasori Evangélikus Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most leszek ott 9.es és érdekelne! Főleg elballagott diákok véleménye érdekelne? :)

#fasori gimnazium #fasorigimi
2018. jún. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia,


Én oda jártam, és ott is érettségiztem 2 éve jeles eredménnyekkel. A KITŰNŐ EREDMÉNYEIMHEZ SEMMI KÖZE NEM VOLT A GIMINEK!!! Jobb a neve, mint a valóság!!!!! Őrült emberek vannak ott!!!


A mi családunk azóta is azt mondja, az Isten mentsen meg minden kisgyermeket és szüleit ettől a gimitől.


Bővebben priviben szívesen válaszolok.

2018. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos tényleg nem a legjobb, a Deák téri sokkal jobb.
2018. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
Szia! Én jelenleg is a Fasorba járok. Azt -sajnos- csak megerősíteni tudom, hogy jobb a híre, mint amilyen valójában. A hit kérdést felejtsd is el, a heti 1x áhitatban tulajdonképpen kimerül az egyházi szerepe a sulinak. Nagyon sok minden függ attól, hogy milyen oszt.társakat+ oszt.főnököt kapsz. Az én osztályom pl. tele van elkényeztetett lányokkal,és rendkívül bunkó fiúkkal, az oszt.közösség meg ritka rossz. A tanárok... Nem rosszak, de nem is a leg-legek (nyilván pár üdítő kivétellel). Vannak, akik jól tanítanak, és alapjáraton kedvesek is, de a tanárok 3/4 része nem ilyen :( Mindenesetre jó sulis éveket kívánok itt! :)
2018. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egyébként, ha gondolod, írj nyugodtan privátba, kifejtem a véleményemet jobban :) (3. válaszoló voltam)
2018. júl. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!