Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szokás még Magyarorsz...

Mennyire szokás még Magyarországon, hogy az érettségizők szerenádot adnak a tanáraiknak?

Figyelt kérdés

Hány tanárból hány hárítja el az ötletet?

Összesen hány tanárnál szerenádoznak a ballagók?

Mikor? Még a ballagás előtti napokban? Vagy csak a vizsgák után?

Stb.

Nálatok hogy van? Tanárok válasza is érdekel.



2018. jún. 26. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Én mivel rossz tételt húztam a bizottság előtt fakadtam dalra, nem volt nyerő ötlet...

Viccet félretéve, érettségi után szokás, és csak annál a tanárnál, akit szerettetek, és előtte persze megbeszéltétek vele. Mi annak idején egy tanárnál se szerenádoztunk, mert valahogy nem jött össze. Az ofőnél lett volna, meg a matekfaktos csoport a matektanárnál, de ott is ment a vita, hogy jöjjön-e az osztály másik fele, mert korábban őket is tanította (márakit). Végül lemondta, mert valami lakásfelújításban segített a gyerekének, vagy mi...

2018. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ó, az első lelőtte a poént... xD
2018. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk szalagavató előtt volt.
2018. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi voltunk 2011-ben; a tanárok örültek; nekem meg furán jött ki időben, vagy nem tudom, de nekem még az angol tanár könyörgött, hogy menjek má el:) És akkor rávett, és akkor elmentem. Csinált kétféle sütit is, meg kávét is lehetett nála csinálni. Meg volt nála az a wí-s játék, vagy mi; amikor látjuk a monitoron, és akkor nekünk úgy kell mozogni, hogy jól tudjon haladni a tvképernyőn az a kis figura:)
2018. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ballagas elott volt nekunk, azokhoz mentunk ,akik utolso evben tanitottak valamilyen komolyabb targyat.
2018. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi tavaly érettségi és ballagás előtt mentünk, az utolsó héten. A főbb tanárainkhoz mentünk, egyedül a töri tanárunk mondta vissza közülük, illetve az igazgatóhoz kellett mennünk (még ő adta az időpontot is, hogy mikor mehetünk), az ofő meg egyik volt osztálytársam segítségével kibérelt egy szórakozóhelyet (a volt osztálytársam valamelyik rokona a tulajdonosa talán).

Illetve a mi idegen nyelvi csoportunk elment ahhoz a tanárhoz is, de ezt külön szerveztük, meg volt még egy-két ilyen tanár, akihez külön mentek el a diákok.

2018. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én eddig még nem hallottam olyan iskoláról, ahol nem lenne szokás, de ki tudja. Mi általánosban és középiskolában is voltunk szerenádozni. Az ált. sulisra már nem emlékszem, de gimiben a ballagás előtti hétre osztottuk be, hogy melyik nap kihez megyünk. Nem kötelező mindenkit meglátogatni, ahhoz mentek, akihez szeretnétek és előtte illik megkérdezni, hogy egyáltalán fogadna-e benneteket és tutira otthon legyen, ne zavarjatok senkit, illetve sokan szeretnek készülni is pl. süti vagy valami kis apróság. Volt olyan, aki mondta, hogy nem szeretné, mert nem szereti az ilyesmit/nincsen hely/otthon van a családja stb., de volt olyan is, aki nagyon örült neki és várt minket.
2018. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ballagás előtt voltunk, néhány tanárnál háznál, a többiek pedig összegyűltek egy teremben és ott énekeltünk nekik.
2018. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi meg ballagas elotti heten mentunk par tanarhoz akik sokaig tanitottak + a ket of-hoz. Nalunk minden osztaly ment, valakik csak multheten.
2018. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
#7 nekünk nem volt szerenád, fel se merült.
2018. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!