Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szokás még Magyarorsz...

Mennyire szokás még Magyarországon, hogy az érettségizők szerenádot adnak a tanáraiknak?

Figyelt kérdés

Hány tanárból hány hárítja el az ötletet?

Összesen hány tanárnál szerenádoznak a ballagók?

Mikor? Még a ballagás előtti napokban? Vagy csak a vizsgák után?

Stb.

Nálatok hogy van? Tanárok válasza is érdekel.



2018. jún. 26. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
De nem is baj, szerintem egy idiótaság :D
2018. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk érettésgikor nem volt, csak általánosban. Én nem is emlékszem, hogy gimiben felmerült volna ilyen, de nekem kifejezetten hulladék tanáraim voltaknagyrészt, ugyhogy biztos nem erőltettem volna meg magam azzal, hogy elmegyek a lakásukhoz és még énekelek is nekik.... az ofőnek sem vettem virágot érettségire mert egy undormány volt. Általánosban jó volt arra szívesen gondolok vissza, kb 4-5 óra volt míg bejártuk az összes tanár házát, emlékszem akkor éppen fogyókúráztam, éheztettem magam és sehol nem fogadtam el semmit, így visszagondolva bolond kisgyerek voltam :D
2019. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!