Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi rendszernel meddig...

Felvi rendszernel meddig kell/lehet feltolteni a 12. evvegi bizonyitvanyt?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk kezhez az erettsegi es a kozepiskolai bizonyitvanyt is, kaptam ma valami felszolitast is, hogy legkesobb 28ig potoljam az elmaradt dokumentumokat.viszont nem enged feltolteni semmit, mert az egyik feldolgozas alatt van. Ilyenkor mi a teendo?!
2018. jún. 28. 00:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi lehet a problema de Juli 11.ig tudsz valtoztatni es szerkesztgetni.
2018. jún. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
probáld meg új dokumentumként feltölteni
2018. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bizit valóban mostanáig kell leadni én is kaptam erről értesítőt. Attól hogy feldolgozás alatt van fel tudsz tölteni. Van az a kis ikonocska vagy mi jobb oldalt az adott dokumentumnál, arra katt akkor lenyílik és ott.

(nem vagy kicsit elkésve evvel? mármint április végén lezártak elvileg minden 12.-es emberkét.)

2018. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Le, de mi az érettségi napján kaptuk meg.
2018. jún. 29. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!