Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy tanárnak tanuló...

Milyen egy tanárnak tanuló órarendje? Sok óra van tanárin egy héten?

Figyelt kérdés

Tanárira adtam be én is a jelentkezésem, csak semmit nem tudok semmiről . :/


Mennyire zsúfolt egy tanári órarend?

Tudna esetleg valaki mutatni? :)


Köszi



2018. jún. 29. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nézz meg egy mintatervet azon az egyetemen, ahová beadtad a jelentkezést.

Általában magadnak veszed fel az órákat, amilyen időpontban tudod, de van olyan egyetem is, ahol van egy konkrét órarend időpontokkal. Nézz utána.

2018. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mintatantervből honnan tudom, mikor van óra?
2018. jún. 29. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem tanárnak tanult (2. ėves volt mikor szėtmentünk) addig viszonylag laza volt a programja.
2018. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak állítod össze, akkor azt csak a Neptunban látod tárgyfelvétel előtt. Egy gyakorlati óránál megadnak több időpontot is.
2018. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neked. Ha dobsz egy gmail-es email-címet akkor elküldöm az eddigieket, és akkor láthatsz egyet.
2018. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy 30 kreditet érdemes teljesíteni egy félévben, ami szétoszlik kb így: 6 kredit pedagógia-pszichológia (3 tárgy), 12-12 pedig a szakodhoz tartozó tárgyak. Illetve van helyesírás és kommunikáció, amit teljesíteni kell. Nekem ez azt jelenti, hogy egyik szakomon 6 tárgyam van, a másikon 3-4. Szóval eléggé változó, hogy valakinek mennyire sűrű az órarendje, az eddigi két félévemben 13-14 órám volt. (ugyebár a kötelezők, egy választott és azok amikre kreditet nem adnak csak teljesíteni kell.)
2018. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És segítenek felvenni az adott órákat?

Mert teszem azt, aki gólyaként bekerül semmit nem tud semmiről.

2018. júl. 3. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt segítség, de amúgy nem volt nehéz. Minden órát felvettél, aminél az ajánlott félévhez 1 volt írva. :D
2018. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy mit kell felvennem? ><
2018. júl. 3. 17:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha leírnád, hogy melyik intézmény, akkor konkrétabban tudnánk segíteni.

A lényeg, hogy van egy mintatanterv, és az alapján érdemes haladni a képzés során, persze ha nem épülnek egymásra, akkor nem gond ha másik félévben teljesíted az adott tárgyakat.

Kifogják küldeni emailben, meg lehet levélben is, ami majd tartalmazza a tanulmányi rendszeretekbe az azonosítót, és több fontos időpontot (tantárgyfelvételi időszak kezdete, beiratkozás kezdete, szorgalmi időszak kezdete, vizsgaidőszak kezdete stb stb).

2018. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!