Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápoló szakirányon tanuló diák...

Ápoló szakirányon tanuló diák órarendje az első évben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! SZTE-ETSZK ápoló szakirányára készülök és érdeklődni szeretnék, hogy hogy aki oda jár vagy más egyetemre, de szintén ápoló szakra, annak milyen az órarendje? Első évben a suli szabja meg? A többi évben pedig én osztom be magamnak? Átlagban hány órája van egy ápolónak egy nap? Szívesen fogadok tapasztalatokat jelenlegi hallgatóktól vagy olyanoktól is, akik már végeztek! Válaszokat előre is köszönöm és Boldog Karácsonyt! :)

2013. dec. 25. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Pestre járok. Nálunk első ~3 félévben lehet úgy ahogy variálni az amúgy fix órarendet, mert elég sok olyan tárgyunk van ami a többi szakiránynak is. Viszont legtöbbször csak annyi főre hirdetnek meg előadást és gyakorlatot, ahány a szakirány létszáma, így sokszor azokkal sem lehet variálni. Amint bejönnek pedig a szakirányos tárgyak, úgy már csak a fix órarendhez lehet ragaszkodni, mert nincs más.

Az hogy mennyi óránk van az eléggé változó félévente, volt amikor szabad volt egyik-másik nap, de vannak olyan napok is, amikor reggel 8-tól du. 6-7-ig bent kell lenni. Nagy átlagban 3-4 előadásnyi időt mindennap bent vagyunk (vagy bent kéne lennünk). :)

Sok sikert!

2014. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Esetleg olyat lehet, hogy Hétfőn, Kedden, Szerdán bent vagyok sokáig és a Csütörtök, Péntek szabad? Szeretnék majd dolgozni is a suli mellett, azért érdekel!
2014. júl. 15. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom Szegeden hogy mennek a dolgok, de ha mázlid van, akkor lesz 1-2 szabad napod. Amúgy én is dolgozok suli mellett, éjszakás műszakban diákmelót, heti 3-4 napot, de nagyon fárasztó. Ha tudod, akkor inkább a hétvégéd áldozd fel munkára és hétköznap koncentrálj a sulira, barátokra, családra ha esetleg helybéli vagy. :)
2014. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!