Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon egyetem, veszprém,...

Pannon egyetem, veszprém, gyakornoki hely lehetne attól majd pl az Audi?

Figyelt kérdés
Elég nagy kapcsolatai vannak az egyetemnek, dualisan is lehet menni pest , zalaegerszegre flextronicshoz stb... De én inkább az Audihoz szeretnék.. olvastam hogy azzal is jó kapcsolatot ápol.. De lehetne győrbe ott végezni? :)

2018. júl. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal duális képzést az Audiban csak akkor végezhetsz ha a Győri egyetemen tanulsz, vagyis én egyszer mint ha ezt olvastam volna az oldalukon. Viszont gyakornok gond nélkül lehetsz az Audiban attól függetlenül hogy Veszprémben tanulsz. Felteve ha megtudod oldani h heti három napot ott dolgozz.
2018. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Sima" gyakornoknak oda mehetsz ahova akarsz (meg ahova felvesznek nyilván), de ha konkrétan a duális programban akarsz részt venni akkor csak azokhoz a cégekhez mehetsz amelyekkel az egyetemnek szerződése van vagyis ebben az esetben az audi kiesik. De pl szakmai gyakorlatra jelentkezhetsz oda.
2018. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

menj az algida jégkrémgyárba

gépész szakmai gyakorlatként legjobb.

jó hely én ajánlani tudom:)

2018. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. júl. 3. 22:26
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyi az esélye hogy vissza is vesznek, ahol gyakornok voltál?
2018. júl. 4. 09:50
 6/7 anonim válasza:
27%

Az 1-nek igaza van, az audiba főleg az kerülhet be aki Győrben tanul, de még köztük is százszoros a túljelentkezés.

Nekünk elmondta a HR főnök: Egy állásra 100-an jelentkeznek, 10 gyakornokot felvesznek fél évre, fél év után 8-at kitesznek, utána a maradék kettőt egy évig dolgoztatják, majd a kettő közül választanak.


Attól még hogy gyakornokkent bekerültél multihoz, nem biztos hogy ott is maradsz...

2018. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó hogy vissza vesznek-e, de sok mindentől függ pl van-e üresedés, milyen munkát végeztél, van-e más jelentkező a pozícióra. Ezt így nem tudjuk megmondani. De ha PE-n akarsz tanulni itt a Conti, Valeo, Balluf, Ejot, Nass magnet helyben, ezek a cégek gyakran felveszik a gyakornokokat állandóra.
2018. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!