Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyjából hány pontal vesznek...

Nagyjából hány pontal vesznek fel a Berze Nagy János középiskolába? (gyöngyös)

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most megyek 11.-be. Mi nagyon húzós központival lettünk felvéve, nehéz volt. Nekem 46 pont lett, voltak olyanok akiknek 30 körül és mégis itt vannak. A szóbeli számít sokat.
2018. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dodiegenet válasza:

szia!

én oda járok, még kisgimisnek vettek fel és most megyünk iskolát népszerűsíteni. az igazgató úr maga mondta, hogy említsük azt, hogy ha valaki jó tanuló az iskolájában és ezt folytatni is szeretné ilyen szinten mindenképpen van esélye hiszen a túljelentkezés nem nagy. a minimum pontszám pedig ugye a bejövő évfolyamtól változik mindig.

bármilyen más kérdéssel segítek szívesen privátban.

2018. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem az tipikusan az a suli, ahol vannak nagyon gyengek de egyben nagyon jok is. Baratnom valami 10 pontos matekot irt de jo lett a magyarja ezert felvettek
2018. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!