Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok belépni az e-felvire...

Nem tudok belépni az e-felvire. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a biztonsági kódomat, kértem újat, de az nem jön meg (gondolom azért, mert már lejárt a jelentkezési határidő). Viszont így nem tudom feltölteni az új érettségi eredményemet. Az ügyfélszolgálat azt írta, hogy regisztráljak újra, de ott se jön meg a biztonsági kód, meg gondolom új regisztrációnál nem a jelenlegi jelentkezésembe lépnék be.

Nagyon idegesítő, hogy nem működik normálisan.


(Ha jövőre majd újra jelentkezek, akkor hogyan csináljam?)


2018. júl. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az érettségi eredményedet nem kell feltölteni!
2018. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A eredeti biztonsági kódodat emailben küldték el, nem tudnád visszakeresni? Netán törölted azt az emailt?

Én most leteszteltem percek alatt visszatudtam keresni azt az emailt.

Visszatekered a beérkezettek között kb addig a dátumig amikor regisztrálhattál, és kikeresed az emailt

Az email feladója "Efelveteli"

Tárgy "E-felvételi regisztráció"

Szerintem pár oldal átkutatása nem akkora nagy kunszt.

Ha meg kitörölted akkor magadra vess. Mégis ki töröl ki egy olyan emailt amin a jövője múlik :D

2018. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Spamek kozott nezted?

En veletlenul kertem multkor uj jelszot, fel perc mulva jott az e-mail rola.:D

Ha uj jelszot kertel, akkor az eredetivel mar semmikepp se tudsz belepni.

Erettsegit nem kell feltolteni, ugyhogy igazabol ha minden megvan, akkor nem tragedia ha nem tudsz belepni, szimplan kuldenek majd sms-t, ha felvettek.

2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Töröltem, a biztonsági kódomat külön felírtam, csak múltkor kértem új jelszót és az nem jön meg, amit meg felírtam az meg nem jó, mivel az újjal lehet csak belépni. Nem az e-mailen múlik a jövőm, hanem az eredményen. ;)


De ha nem kell feltölteni, akkor okés. :)

2018. júl. 6. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az érettségi bizonyítványt valóban nem kell feltölteni, viszont az év végi középiskolai bizonyítványt igen, szóval ha az nincs feltöltve akkor ugyanúgy szívtad.

2018. júl. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!