Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-RTK alapkiképzés?

NKE-RTK alapkiképzés?

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani? Milyen “feladatok” lesznek? Lányként mennyivel rosszabb?

2018. júl. 7. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle.
2018. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előző gondolom fiú válaszoló volt :D Nos röviden annyit, hogy én aktívan kyo karatéztam, és félmaratonokat futottam, mégis 3-4 naponta bőgtem esténként, hogy még is mit keresek itt :D Az a helyzet, hogy nem is feltétlenül a fizikális része a komoly, hanem a mentális. Én akkor jöttem rá, hogy lelkileg nem is vagyok olyan kemély legény, mint ahogy gondoltam. Mostanra persze teljesen más a véleményem, ha újra kéne csináljam, teljesen máshogy állnék hozzá és röhögnék az egészen :D Még annyit, hogy lányként szerintem határozottan nehezebb. Ugyanazt a feladatokat kell csináld, mint a fiúknak, ugyan úgy és ugyan annyit. Na, már ennyi elég is. Ez az egész arra megy, hogy szivassanak, és kiessen aki nem oda való (méghozzá elég sok ember el is megy egy-egy ilyen alapkikézpésnél, nálunk legalább is 40+ leszerelő volt :D). Készülj arra, hogy hiába teszel meg mindent, biztosan találnak valamit, ami nem fog tetszeni a kiképzőknek és szívni fogsz érte. Ha szivatás van, nem csak te járod meg, hanem mindenki együtt, kollektívan. Egy a lényeg.. Legyél ott fejben, tudd, hogy ez az egész csak a te javad szolgálja, le kell tudni nyelni ezeket a baromságokat és az értelmetlen szivatásokat. Ami a fizikai felvéltelin volt követelmény, annyi nem lesz elég a kiképzésre, annak sokszorosát fogják veled csináltatni. De ha ezelre felkészülsz -és ami a legfontosabb, hogy fejben toppon vagy-, nem lesz gond. Egyébként pedig nem hiszem, hogy a ti kiképzésetek nagy durranás lenne, mivel ti már lent lesztek az Orczy-parkban, ezer meg ezer civi szeme előtt, szóval gyanítom, elég lazára lesztek fogva.. Habár ki tudja... :D
2018. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ☺️
2018. júl. 28. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki még mondana valamit ezzel kapcsolatban, akar privátban, ne fogja vissza magát. 😄

Örülök minél több véleménynek 😊

2018. júl. 28. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!