Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tovább? Mi következik?

Sm's girl kérdése:

Hogyan tovább? Mi következik?

Figyelt kérdés

Idén felvételizem egyetemre Győrbe. Miután megkapom a határozatot hogy felvettek mi történik, mik a teendők? A tantárgyfelvételek például mikor vannak?

Illetve ti a koleszba szükséges dolgokat mikor vásároltátok meg? Kell vennem egy új bőröndöt is milyen fajtát ajánlotok? A kínaiban illetve például Kik-ben kaphatóak bírják rendesen? Nem mennek tönkre 1-2 év alatt?

Előre is köszi a válaszaitokat! :)

18/L



2018. júl. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A következő 1-2 héten kiküldik a felvételi határozatot, ami minden infót tartalmaz. A tárgyfelvétel szeptember elején szokott lenni.
2018. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a felvételin, remélem felvesznek! :)
2018. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miután megkapod a határozatot, e-mailt fognak küldeni egy csatolt fájllal, amiben minden benne lesz, beiratkozás, tűzvédelmi tájékoztató, gólyatábor stb.

A tárgyfelvételt az elsőéveseknek a tanulmányi osztály csinálja.


Én tavaly augusztus végén vásároltam be pár tanszert, majd a kolis beköltözés napján délután vásároltunk kaját stb.


Bőröndöt én a keménytáblásat ajánlom, amik a KIK-be és a PEPCO-ba vannak, azok jók. A Tescoban is vannak jók. Csak kicsit karcosodnak.

2018. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon szépen kösözönm, még egy olyan krdésem lenne hogy szerinted mennyi kaját érdemes a koliba vinni először? Előtte lesz egy gólyahét aminek szept.2-án lesz vége és aznap már lehet is beköltözni és így az sem biztos hogy haza tudok jönni előtte, emiatt nem tudom, hogy vajon miből mennyi kéne? Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy a mindennap használatos dolgokat(pl. fogkefe, krémek, tusfürdő és ilyenek) elviszed a koliba majd haza is azt viszed vagy külön veszel otthonra és a koliba is egyet hogy ne kelljen pluszba cipelni?
2018. júl. 14. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,

A kérdező kommentje:

Amikor beköltözöl a koliba és esetleg van segítséged (család, barát) akkor érdemes velük elmenni vásárolni tartós dolgokat és kb az első hétre kaját. Ilyenek pl én tavaly 3 karton ásványvizet vitettem fel a barátommal, aztán alap dolgok: tej, margarin, vákuumos szalámi, sajt, joghurt, kenyér, gyümölcs. Aztán majd ahogy fogynak a dolgok azokat betudod szerezni. Van a közelben egy Tesco, a belvárosban van SPAR stb. A koliba külön volt fogkefe fogkrém WC papír tusfürdő sampon és Balzsam és testápoló is, betet tampon.


Ha van meg kérdésed nyugodtan írj. És milyen szakra jelentkeztel ?

2018. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!