Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babám 1hete kapja a...

4hós babám 1hete kapja a barackot, hogyan tovább? mi következik most?

Figyelt kérdés

Most kezdett el neki igazán izleni,leginkább azért kapja mert nem volt széklete,azért is barackkal kellet kezdenünk!

Ma már 12kanálal evett,szerintem jöv.héten már 1 szopizást ki is vált a gyümölcs!

Milyen széklet lazitó gyümik vannak még?

Mit adjak neki, vagy egyenlőre elég a barack?

A másik kérdésem,hogy vettem neki barackos tejpépet,azt mikor adjam neki? szopizás elött egy keveset?


Köszi a válaszokat,első babám,azért nem értem még ezt a hozzátáplálósdit :-)


2012. szept. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már adhatsz neki krumplit, répát. Gyüminek esetleg meggyet, ha megeszi, bár az én fiam ki nem állhatta.
2012. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre elég a barack. Nem kell elsietni ezt a "hozzátáplálósdit".

Azt írtad, hogy még szoptatsz is. Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy akkor miért kezdted el ilyen korán mással etetni?

Ha esetleg arról van szó, hogy már kevés a tejed neki, akkor is figyelj oda, hogy egy kicsit több időt hagyj egy-egy új étel megszokására. Szóval még várhatsz egy-két hetet a répával, krumplival. Én például a kezdeti almás sikereken felbuzdulva elsiettem a dolgot. Nehogy te is így járj. Egye csak a barackot, ha ízlik neki. Tehetsz bele rizspelyhet (dm) is.


Ha először adsz pépet, aztán szoptatsz, akkor a szopás fog elmaradni. Ha fordítva, akkor pedig annyit eszik, ameddig jól nem lakik.

2012. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretném én sem siettetni a hozzátáplálást..nem is akarok adni neki egyszerre annyi mindent!

Kedves második válaszoló!

Igen még szoptatok,3óránként eszik a babám,éjszaka 1x,azért kellet adnom neki barackot mert nem tudott kakilni a babám,volt hogy 10napig sem,akkor jött a kúp..a doktornővel jobbnak láttuk ha inkább barackot kap,az még egészséges is legalább..igy most 2naponta rakja teli nekem a pelust,kúppal ilyen sokat nem is tudott kakilni!

Tehát ezért kapja a barackot.


Köszi a válaszokat!

2012. szept. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!