Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már a felvire pénteken feltölt...

Már a felvire pénteken feltöltöttem a bizim, de még mindig "feldolgozás alatt" van, és holnap lejár a feltöltési határidő. Feldolgozza addig? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"holnap lejár a feltöltési határidő"

Fel van töltve, nem? Akkor pedig nem kell aggódni, majd fel lesz dolgozva.

2018. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem tudom elég világos voltam e. A feltöltési határidő arra vonatkozik, hogy neked addig fel kell töltened. Ezt megtetted, úgyhogy részedről további teendő nincs. Azt meg senki nem garantálja, hogy holnapra fel is lesz dolgozva, de nem is a "feldolgozási határidő" lesz holnap, szóval bőven ráérnek a kedves felvis kollégák feldolgozni a dokumentumokat, neked emiatt nem kell aggódni, hogy mikor fog ez megtörténni.
2018. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségi bizonyítványt, ha idén szerezted nem kell feltölteni, mert átveszik az oktatási hivatal rendszeréből.
2018. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légyszi olvassátok vissza a kérdéseket. Ez az elmúlt napok 456325. feltöltős kérdése. Mindig leírjuk amit az előző is írt, hogy ha te mindent feltöltöttél (mondjuk az érettségi bizonyítványt nem kell, de nem tudhatjuk, hogy te melyikre gondolsz), akkor nyugodtan dőlj hátra. 11-e után is megjelenhetnek a pontjaid, és 100 másik embernek is csak 11-e után fog megjelenni. Nyugalom, még sosem volt olyan, hogy valakinek július 25ig 0 pontot ír a felvi.
2018. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!