Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9 féléves képzés.2 van még...

9 féléves képzés.2 van még hátra. Nagyon nincs kedvem. Ti honnan merítetek motivációt?

Figyelt kérdés
Nem fogok ezzel dolgozni, más munkám lett mellette, mit szeretek. Szinte teljesen kizárt, hogy ezzel bármit is kezdeni fogok a jövőben. De ha már ilyen sok időt és energiát beletettem, csak be kéne fejezni vhogy. Hogyan motiváljátok magatokat ilyen esetben?
2018. júl. 12. 14:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem 9 hanem 7, csak mellényomtam. Bár a kérdés szempontjából majdnem lényegtelen.
2018. júl. 12. 14:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idő után már én biztos befejezném, a nehezén már túl vagy!
2018. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. Be kellene. De ha ránézek is már utálom. Te hogyan veszed rá magad arra, amit nagyon nem szeretnél csinálni? És még értelme sincs igazából?
2018. júl. 12. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
azért csinálom, hogy x év múlva jobb legyen és ezt most végig kell csinálni, ha szabad milyen szakról van szó?
2018. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát jobb nem lesz tőle. Pont ez az. Nem akarok benne dolgozni. (Mernöki)
2018. júl. 12. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

1/ Mit szeretnél a gyerekeidnek mesélni pár év múlva: elkezdtem az egyetemet de soha nem fejeztem be – vagy: diplomás mérnök vagyok?


2/ Soha nem tudhatod, mit hoz az élet


3/ Akármit is dolgozol, mindig jobban mutat a CV-ben egy befejezett tanulmány, még ha irreleváns is; mint egy befejezetlen.

2018. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden érved arról szól, hogy többet ér, aki diplomás. A gyerekeimnek (van 2), semmi esetre sem szeretném azt mondani, hogy "diplomás mérnök vagyok, és több és jobb annál, mint aki nem fejezte be", mert akkor lehányom magam, bocs.
2018. júl. 12. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem arról szól. Arról szól, hogy a gyerekek egy olyan apára tudnak felnézni, aki befejezi azt, amit elkezdett. De rendben, akkor hagyd ott, nehogy le kelljen hányni magadat.
2018. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

CSINÁLD MEG!

Tudom,az elsüllyedt költségek tévedése és hasonló bölcseletek, de ne hagyd abba. Egy mérnöki diploma különlegessé tesz (jó, nem a környezetmérnöki, hanem valami normálismérnöki!), kiemel a tömegből, egy kasztba helyez. Még ha soha nemis fogsz konkrétan mérnökként dolgozni, akkor is közvetve előnyöd lesz belőle.

Ha más nem, lesz egy akkora önbizalmad, egy can-do attitűdöd, amellyel lenyomsz mindent és mindenkit a 'csába.

2018. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. júl. 13. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!