Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány vagy Károli jogi kar?

Pázmány vagy Károli jogi kar?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok a fent említett egyetemekkel kapcsolatban? Oktatás, légkör stb. bármi érdekelne. Azt hallottam, hogy a Károli nem olyan színvonalas mint a Pázmány, de nem tudom mennyire igaz ez.. Esetleg még az is felmerült bennem, hogy a Károliról átjelentkeznék, ha nem úgy alakulnának a dolgok. Ebben van valakinek valamilyen tapasztalata?

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 6. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy Pázmány. Első évben egyébként gyakorlatilag ugyanolyan minden jogi kar, hatályos jogot úgysem tanul az ember de az alapozó tárgyak is (pl róma) nagyon fontosak. Én azt mondom gyere elsőre Pázmányra. Nem fogod megbánni. Van ismerősöm károliról, ő első év után egyből jött Pázmányra... Ha van bármi kérdésed még írj nyugodtan privátba.
2018. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a Pázmányt ajánlom én is. Színvonalas és az előadók is kedvesek.
2018. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!