Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Felvi.hu miért azt írja,...

A Felvi.hu miért azt írja, hogy "A ponthatárok várhatóan Július 25-én lesznek kihirdetve"?

Figyelt kérdés
Miért "várhatóan"? Lehetséges az, hogy valami ok miatt másnapra csúszik el a hirdetés? A Pont Ott Party-kat már szervezik is.

2018. júl. 13. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúszás csak olyan esetben lehet, amit előre nem lehet látni, pl. országos méretű áramszünet, ilyesmi. A Pont Ott Partyt inkább hagyjuk, tönkretette az egészet a kb. 2 cm-es betűkkel kiírt ponthatár (szakadó esőben mindenki behúzódott a sátrakba és mobilon nézte) és az alkoholtilalom.
2018. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom akkor azokat, akik elmentek a Pont Ott Party-ra, pénzkidobás volt :/. Remélem idén jobb lesz.
2018. júl. 13. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ingyenes volt, de megszokott látvány volt a bejárat előtt söröző fiatalok sokasága, mert bent nem lehetett kapni és nem lehetett semmi piát se bevinni. A budapestiről van rossz véleményem, a többiről nem tudok semmit se mondani.
2018. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a "pénzkidobás"-t, hogy pl: Valaki a pestire ment el, de messzebb lakik. Így tehát vonatjegyet kellett fizetnie. Vagy ha kocsival ment, akkor ugye a benzin is pénz.. Nem is kevés..
2018. júl. 13. 11:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyébként!!
2018. júl. 13. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont Ott Partyra menni teljesen felesleges, semmi értelme nincs. Az ember tud ünnepelni megkötések nélkül a barátaival, ahogyan szeretne, a ponthatárok meg elérhetőek a netről, nem csak azok tudják meg, akik ott vannak a partyn...
2018. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Max másnap kiderül, de ha nem jön közbe semmi, július 25 este már tudni fogjuk. Én se megyek erre a partira, bőven jó otthon megtudni.
2018. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti Pont Ott Parti valóban borzalmas volt! Alkohol tilalom még hagyján, de semmi innivalót nem engedtek bevinni. Elvették a teás flakonomat és a végén se adták vissza, pedig tele volt. Elég mérges voltam! Bent persze jó drágán lehetett innivalót venni...
2018. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégsem megyek el, maradok itthon és várom a ponthatárokat :). Köszönöm a válaszokat!!
2018. júl. 19. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Békéscsabán voltam tavaly. Nem lett volna rossz, jó helyen volt, lehetett vinni be piát és vehettél is, volt kaja is, voltak standok stb. Idő is jó volt. Viszont amikor 8 kor elkezdődött, olyan lassan pörgették, hogy még fél 9,kor csak az ELTÉnél járt. olyan 45 fele kivettek egy csomó szakot és csak a fontosabbak pörgették végig. Én GYTK-ra jelentkeztem és nem pörgették le a szakom, pedig amiatt mentem és ezért nem néztem meg direkt az sms-t sem. Viszont mikor már láttam, hogy ebből nem lesz semmi megnéztem, de nem így szerettem volna. (tudtam hogy felvesznek, de azért a feeling jó lett volna)
2018. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!