Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz 21 évesen végezni a gimivel?

Gáz 21 évesen végezni a gimivel?

Figyelt kérdés
4-es tanuló vagyok viszont sokszor váltottam sulit, így a 4 év kilett húzva 6-ra, kicsit reménytelennek érzem, hogy 3 év csúszásban leszek az egyetemen is..

2018. júl. 14. 15:14
 1/8 anonim válasza:
83%
Ne foss 21 évesen kezdem majd én. Volt tanárom 50 évesen kezdte. Ott nem számít pár év ;)
2018. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 22 évesen végzett a gimivel. Jó de ő először szakmunkásba járt, amikor azzal végzett akkor ment gimibe 20 évesen úgy hogy 11. osztályt kellett elkezdenie. Nappali tagozatra ment pontosan azért hogy minden órán ott tudjon lenni ahol részletesebben elmagyaráznak neki mindent, és mellette járt dolgozni részmunkaidőbe. 23 évesen meg egyetemre ment de többszöri halasztás miatt csak 28 évesen lett meg a diplomája--
2018. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
most érettségiztem, 22 évesen. egyetemről kb 26 évesen jövök ki
2018. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy sikerült?
2018. júl. 14. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jól. 4-5-ösök. a gondolkodásomon változtattam, és így jobban tanultam az anyagokat:)
2018. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki ezt állítja, az nyomorék.

Én jövőre kezdek neki az orvosinak, akkor leszek 38 éves.

És?

Most jutottam oda, hogy van rá alkalmam.

Ne foglalkozz senkivel, semmi nem gáz, ami előbbre visz!

Sok sikert!

2018. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Iskola váltás és OKJ miatt én is összesen három évet csúsztam.

Évvesztes vagyok, szóval 22 évesen kezdem el az egyetemet...

Minél idősebb az ember, annál kevesebbet fog számítani az a pár év, főleg, hogy ugyanúgy végig tudod vinni a tanulmányaidat.

Fel a fejjel! ;)

2018. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is most érettségiztem, 20 vagyok. Évvesztes vagyok és nyelvi előkészítő osztályba jártam. 23 leszek, mire befejezem az egyetemet. Lehetne rosszabb is.
2018. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!