Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A képalkotás szakon sok/nehéz...

A képalkotás szakon sok/nehéz az elmélet, vagy inkább a gyakorlati tudáson van a hangsúly?

Figyelt kérdés
Grafikusi végzettségem már megvan, ott nem haltam bele az elméletbe, de azért tartok kicsit az egyetemtől, mert mindig csak olyanokat hallok, hogy 8-tól 18-ig bent kell lenni, napi 7 órát kell tanulni, meg mellette 8 munkát végezni...kicsit talán túloztam a végén, de van benne komoly aggodalom.

2018. júl. 14. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van támogatásod szülők részéről akkor nem kell dolgoznod. Akkor kell bent lenned amikor órád van. Ezeket te veszed fel. Pénteken nincs tanítás akkor levezőknek van. Maximum 1 órád lenne akkor, ha felveszel oda. Szóval hétfőtől csütörtökig vagy bent és akkor se biztos, hogy reggeltől estig. Tanulni annyit kell amennyit kell. Ezt nem lehet tudni. Személyfuggo. Én órán megertettem az egész anyagot szinte amit leadtak így otthon csak átfutottam zh és vizsga előtt illetve a beadandókat csináltam. Szóval voltak hetek amikor nem is foglalkoztam tanulással. Kinek hogy megy.
2018. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!