Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy Felvin még...

Normális, hogy Felvin még nincsenek feldolgozva az adataim? Július 11. -én, délután töltöttem fel.

Figyelt kérdés

felvételi eljárás díja Feldolgozva

érettségi tanúsítvány Feldolgozva

nyelvvizsgát igazoló dokumentum Feldolgozva

középiskolai bizonyítvány - külföldi Feldolgozás alatt

érettségi bizonyítvány - külföldi Feldolgozás alatt



És mindenütt 0 pontot ír természetesen.



2018. júl. 16. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálam minden feldolgozva kivéve azt, hogy még mindig nem hivták le a közhiteles nyilvántartásból származó érettségi eredményeim. Idén érettségiztem... Így emiatt nálam is még 0 pont... Kezdek én is aggódni.
2018. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

azért elég merész vagy te is, hogy utolsó nap töltöd fel, amikor volt rá előtte bő 1 hónapod..

egyébként meg középiskolai bizin és a díjon kívül semmit nem kellett volna feltölteni. Gondolom holtra boldogok hogy te is hosszabítod a procedúrát.. :D

(az hogy külföldi nem tudom mit takar, ha ott külön kérték akkor nem szoltam)

2018. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem egy hétig tartott a feldolgozás és az még gyors volt, sokaknak jóval tovább tartott. Azért necces, hogy olyan későn adtad be, mert ha valamiért elutasítják, szerintem már nem lehet kijavítani a hibát így a határidő lejárata után. De ha nincs hiba a formátumban, méretben, minőségben, kép tatrtalmában, nem lesz gond
2018. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem nincs semmivel gond... Romániába 11.-én kaptuk meg az érettségit. Elvileg 17.-ig volt nekünk a határidő. Ha valami probléma lett volna, eddig szoltak volna már?
2018. júl. 16. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
11-én lezárult, előtte gondolom küldözgettek hiánypótlási felszólítást, utána már nem fognak. Szóval ha rosszul csináltál valamit az max 25-én derül ki.
2018. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, mostmár ír pontokat. Akkor tuti minden rendben van?
2018. júl. 19. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan pontszámokat ír ki, amiket ki kell írniuk, akkor minden rendben van. Viszont ha még nem dolgozták fel a bizonyítványod, akkor lehet hogy még több pontod lesz. Innen távolról nem látom az eredményeidet.


Ha nem annyi pontot ír ki, amennyit kellene, akkor FELTÉTLENÜL szólj a Felvi.hu-nak!

2018. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!