Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NJE-GAMF logisztikai mérnöki...

NJE-GAMF logisztikai mérnöki alapszakáról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára el kellene döntenem, hogy merre menjek továbbtanulni. Érdekel a logisztika, és a kecskeméti Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán tavaly indult először logisztikai mérnöki alapszak. Ki mit tud róla? Nekem közelebb lenne, mint Pest.

2018. júl. 19. 16:01
 1/2 TuttiFruttiHarcos ***** válasza:
Javaslom, látogass el a GAMF valamelyik nyílt napjára. Novemberben és januárban szokott lenni. Ha kifejezetten a logisztikai mérnöki alapszak érdekel, akkor nevezz be a szak versenyére. Minden évben megrendezik januárban. A verseny neve "Egy nap alatt a logisztika körül". 24 órás logisztikai verseny középiskolásoknak. Ott megismerkedhetsz a szak felelősével és munkatársaival, és eldöntheted, hogy szimpatikusak-e neked, tetszik-e a légkör, betekintést nyerhetsz a logisztika világába.
2018. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cawboy válasza:

Szia.

Most végeztem az első évemet logisztikai mérnöki alapszakon nappalin (NJE), ha kell írj rám nyugodtan :)

[link]

2018. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!