Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a PTE kémia...

Mi a véleményetek a PTE kémia alapszakáról?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik oda jártak vagy járnak. Amik érdekelnének:

1. Milyen az oktatás színvonala az ország többi vegyészképzéséhez képest?

2. Milyen a közösség, közösségi élet, hangulat, kollégiumok?

3. Milyenek a későbbi elhelyezkedési, kereseti lehetőségek? Csak laborban lehet elhelyezkedni, vagy van más perspektíva is?

4. Milyen maga a város?

Köszi a válaszokat!



2017. dec. 28. 17:05
 1/1 Milyen név nincs még válasza:
100%

Szia! Bár a kérdéseid között nem szerepel, de fontosnak tartom, hogy meglehetősen nehézkes a kémia tanszék egésze (természetesen vannak kivételek, de az átlag nem kifejezetten törekszik a te előrejutásod segítésére). Koleszok vannak jók és vannak kevésbé, jól kell tanulni, ha jó koleszba akarsz kerülni, ami nem könnyű. Az elhelyezkedéssel nem lesz baj, sokmindenben világszinten élvonalban jár a kutatások terén az egyetem, ezért a színvonal is elég jó. Sajnos nem tudom hova lehet menni onnan, mert én tanárin vagyok...


Ha tényleg a kémiát akarod csinálni, nem olyan vészes, de a velem egyszerre induló kémia alapszakból 2 nem csúszott még meg, úgyhogy a statisztika szerint bele kell húzni.

Sok sikert!

2017. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!