Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinfó mellett milyen...

Mérnökinfó mellett milyen szakot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
mérnökinfó mellett miért akarsz másik szakot? vannak szakok amik érnek annyit, de ne igazán van ami manapság többet ér nála.
2018. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami érdekel, és belefér az idődbe, és szükséged lesz rá, mert olyan témakörben akarsz elhelyezkedni. Rengeteg lehetőség van, de egyetértek az elsővel, ha programozó akarsz lenni, akkor nem kell más csak azért, hogy legyen plusz papírod.

Ha így általánosságban nézzük, hogy az informatika és más ágazatok hol keresztezik egymást, hát... Kb. mindenhol. Éppen ezért is vannak speciális képzések, pl. egészségügyi, gazdasági, biológiai informatikai képzések.

2018. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a célod a mérnökinfóval. Egyedül is helytálló.


Én a UX/AI/"digitális orvoslás" szentháromszögben szeretnék valamerre továbbhaladni, nekem ezért pl mellé van egy pszichó alapszakom, de biztos nélküle sem lett volna gondom (csak félúton jutott eszembe, hogy engem ez érdekel és akkor már végigcsináltam). A kettőt együtt, egymás mellett szerintem nem lehet elvégezni (legfeljebb ha az egyik levelező), esetleg előtte/utána/mester mellett.


Ha kutatni akarsz, akkor hasznos lehet mondjuk. Amúgy meg inkább tanulj egy szakon és mellé tájékozódj/tanulj magadtól otthon ezer forrásból, jobban jársz vele.

2018. júl. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!